SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce poczuć bacik nad sobą. Redukcje czas zacząć.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elnett, śmiem twierdzić, że masz NIEDOBORY tłuszczu w diecie, a już napewno tłuszczy nasyconych, zwierzęcych, co ma wpływ na kobiecą gospodarkę hormonalną.

A właśnie, właśnie: przyznaj się, jak często i ile jadłaś kurzych cyców?

Wracając do diety. Ty masz obniżoną wrażliwość insulinową, o czym świadczy tłuszcz na brzuchu, który nie pasuje do reszty ciała. Dlatego musisz szczególną uwagę przywiązywać do tego ile jesz węglowodanów, a przede wszystkim jakich. Powinnaś unikać tych prostych i raczej nie przekraczać 100g dziennie. Inna sprawa to taka, że masz wydęty ten brzuch, co może wskazywać to, że coś masz drażniącego w diecie. Z doświadczenia wiemy, że w ogromnej większości przypadków jest to nabiał i/lub ziarna. Bóle przed- i okresowe mogą też być tym spotęgowane, bo pojawiające się wtedy skurcze macicy dodatkowo pobudzają jelita. U niektórych kobiet mogą się nawet pojawić biegunki.

Jeszcze mi powiedz, jaki masz staż na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63
O Ty oszsz jesteś lepsza niz lekarz .

Z tymi biegunkami też masz racje, kiedyś miałam miesiąć czasu...ale badania nic nie wykazały.

A persi jadłam dużooo, wszystko chude , zanim przeczytałam Twoja odpowiedź to tak myślałam nad poprzednia i nawet rozkminiłam o co kaman z tym tłuszczami, faktycznie głównie wcinałam oliwe, czasem masło do jajecznicy. Znaczy że za mało .

Z tym nabiałem to nie mogłabym tak chociaż do kolacji?
widzisz ja mam coś takiego że mnie nawet czasem o 3 w nocy głod budzi, a taki twaróg mnie długo trzyma w połaczeniu z oliwa i warzywami.

Faktycznie mój brzuch jest najgorszy, kiedyś tak nie było. Boczki i ten brzuch mam taki od jakis 3 lat. Nie brałam leków hormonalnych , wszystkie badania wychodza dobrze. Może to stres też jest winowajcą?

Jesli chodzi o staż to około 2 lata . Niestety przez moją niesystematyczność siła nie rośnie, przysiad max 30kg, MC 60kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ale podstawa silowa dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63
1. PLECY+KLATKA:
- MC 3s
- Poręcze (dipsy) 3s
- Wiosłowanie sztangą + Wyciskanie na skosie dodatnim 3ss
- Przenoszenie za głowę + Rozpiętki 2-3sł (serie łączone)
2. NOGI:
- Przysiad 3-4s
- Wykroki + MC na prostych nogach 3ss
- Prostowanie siedząc + Uginanie leżąc 2-3ss
- Wspięcia stojąc + Wspięcia siedząc 3sł
3. BARKI, RĘCE:
- Unoszenie w opadzie + Unoszenie w przód + Unoszenie na boki 2-3sł (!)
- Wyciskanie wąsko + Uginanie stojąc 2-3ss
- Modlitewnik + Francuskie wyciskanie oburącz 2ss
- Prostowanie na wyciągu górnym podchwytem + Uginanie na wyciągu dolnym nachwytem 2ss

+ 2 razy w tygodniu brzuch :
Brzuch:
Allachy (wyciąg 25kg) 3s 15
Unoszenie nóg leżąc 3 s 20
Spięcia 3s 25

Z powtórzeniami różnie ale staram się żeby był progres.

(!) Taki triset ciekawy - potrójna seria łączona, zaoszczędzam ten sposób ręce na ich trening właściwy, a przerabiam całe bareczki Oczywiście tak rozplanowuje siły i ciężar, żeby dojechać do końca bez przerw (tymi samymi hantlami). Jeśli np. robie 12powt w ćwiczeniach, to tu w każdej z części po 8, łącznie robiąc 24 w 1 serii łączonej. Bardzo to fajnie działa.

I jak ten planik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uu , zrobisz dipy na poręczach? Ile w serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63
Zrobię bo już robiłam, bardzo lubie różnego rodzaju pompeczki i jakoś nie sprawiają mi większego problemu .

A w serii to tak max 12 chyba.

To jak dziewczyny moze być ten plan ?
Czy lepsze FBW będzie ?.



Zmieniony przez - Elnett w dniu 2011-09-22 20:49:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925



to ci nie sprawia problemu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63
Nie sprawia mi problemu.

Przecież już raz napisałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elnett, jeśli masz byćpod naszą opieką i robić zaawansowane treningi, to ja poproszę filmiki do oceny techniki w ćwiczeniach:

1. MC
2. Przysiad
3. Wiosło
4. Rozpiętki
5. Unoszenie ramion bokiem
6. Dipsy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malli i redukcja! Powrót do przeszłości :D

Następny temat

Redukcja bez efektu, proszę o pomoc.

WHEY premium