SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce grać zawodowo w piłkę nożną.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
Witam

Piszę ten temat, a w raz z nim kieruję do was pytanie. Czy mam jeszcze szanse zostać zawodowym piłkarzem. 14 Października skończyłem 13 lat teraz mam 14 mam 175 wzrostu i ważę 64 kg. Mieszkam w Brodnicy gram w tutejszym klubie niestety jak narazie jestem zawodnikiem rezerwowym i wchodzę na jakieś 40/45 minut na 70. Niedawno otworzono Akademie Piłkarską Lecha Poznań we Wronkach kiedy skończę Gimnazjum co nastąpi za 1.5 roku będę próbował się tam dostać. Gram jako napastnik potrafię strzelać nawet w trudnych sytuacjach z np 2-3 obrońcami itd. Jestem w miarę dobry kondycyjnie ostatnio zacząłem bardzo dużo biegać i ogółem ćwiczyć pompki, brzuszki itp. Chciałbym być zawodowym piłkarzem i grać dla Reprezentacji Polski. W piłkę gram od 7 roku życia. W mojej klasie jestem najlepszy w piłkę ogółem za jakiś miesiąc będę już uczęszczał do klasy sportowej.

Proszę o odpowiedź, a i przy okazji powiedzcie co mam zrobić, żeby dostać szansę zabłyśnięcia w Reprezentacji Polski. Czy sami mnie zauważą czy jak to ogółem wygląda.

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Jeśli czujesz się w tym sporcie naprawdę dobry - masz szanse. Ale są to szanse, a nie pewne miejsce. Próbuj, ale nie poświęcaj temu całego życia :)

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Odpowiedzieć to mogę CI tylko, że powodzenia bo świat należy do ambitnych a nie do dzisiejszych młodzieżowych no lifów. Musisz dawać z siebie wszystko, to Cię zauważą, ale też trzeba mieć szczęścię. Bądź przekonany, że jak będziesz grał super i bardzo się wyróżniał to zostanie zauważone.
Rada, nie pal papierosów, nie pij itd.
I dorzuć w wolnym czasie Freestyle Football oprócz zwykłego futbolu i ćwiczenia mięśni, to poprawia technikę ( najbardziej przyjęcie) i dodatkowo nie wymaga dużego wysiłku

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Skoro Adil Rami zdołał zostać zawodowym grajkiem w nie byle jakim klubie bo Valencii ,zaczynając poważne treningi w wieku 20 lat.To i ty masz takowe zwłaszcza że masz dopiero 13,ale rada tak szkoły nie zaniedbuj bo 1 kontuzja i może być po karierze a wtedy bez wykształcenia będziesz miał b.ciężko w życiu

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
takie przyklady mozna mnozyc

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
dziękuje wam za bardzo motywujące wypowiedzi, a i nie olewam szkoły mam średnią ok 4.0 w szczególności bardzo lubię Język Angielski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
a ja geografię

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
jak kto woli :E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
I bardzo dobrze,język to podstawa.Przynajmniej nie wyjdziesz na pośmiewisko jak Pawłowski

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego trenuj i lewa i prawa nogę !!! nasi kopacze z małymi wyjątkami jedną nogą grają a drugą się tylko podpierają. Po drugie szybkość, dynamika i technika. Trenuj te elementy systematycznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc

Następny temat

Hala i Stadion

WHEY premium