SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce być większy i żeby było widać mięsnie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1393

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

90

Wzrost

180

Staż treningowy

4 Miesiące

Obwód pasa

100

Obwód klatki piersiowej

117

Obwód uda

?

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

2-3 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Dobry

Możliwosci finansowe

Duże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Witam.
Mam problem wiem, że dużo waże, ale nie chce się odchudzać chciał bym być szerszy. Czy myślicie, że dobrym pomysłem było by dokupić odżywkę na mase ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
przepraszam bardzo ale jeśli ktoś nie dokładnie zrozumiał tekst i od razu wysuwa jakieś głupie uwagi no to sorry ale troszkę mogę się troszkę zdenerwować. no ale dobra koniec tej rozmowy bo nie ma ona nic wspólnego a zadanym pytaniem a w ogóle muszę już kończyć. no to narka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, dieta oparta na normalnym jedzeniu jest tutaj najważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
odpowieednie odzywianie i odpowiedni trening , plus regeneracja to taka podstawa , co do odzywek to juz wg braków w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jest prosta zasada chcesz byc wiekszy musisz wiecej jesc, ale nie na oko, jak juz doszedles do etapu ze nie idzie, to czas zadac sobie pytanie czy cwiczysz rekreacyjnie na zdrowia, czy chcesz zbudowac sylwetke o poziom wyzej?
co nie znaczy ze to nie zdrowe tak na marginesie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
NAPRAWDĘ DUŻO WAŻYSZ przy twoim wzroście. jeśli chcesz optycznie poszerzyć swoją sylwetkę proponował bym ci ćwiczyć barki oraz mięśnie najszersze grzbietu, możesz także podrasować klatę. to powinno optycznie cię poszerzyć.pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Trzeba ćwiczyć całe ciało, przedmówco, a nie wybiórczo. Staż treningowy 4 msc, więc nie wierzę, by "nie szło". Zacznij jeść, ćwiczyć częściej niż 2-3 razy w tyg. dorzuć sporo aerobów (przydadzą ci się ) i lecisz z tematem. O odżywkach nie myśl nawet teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
prosta sprawa musisz dorzucic kalorii oczywiscie nie byle jakich i w odpowiednich proporcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
tak trzeba trenować całe ciało, przecież nie powiedziałem żeby trenować TYLKO barki klatkę i plecy tylko żeby się na nich skupić trochę bardziej. naucz się czytać ze zrozumieniem, a dopiero później się czepiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
adidiii
proponował bym ci ćwiczyć barki oraz mięśnie najszersze grzbietu, możesz także podrasować klatę. to powinno optycznie cię poszerzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adidiii nigdzie nie napisałeś, że ma się bardziej skupić na tych partiach, tylko że ma je trenować - stąd wnioski Dream'a
btw. Nie reaguj tak spontanicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
nie pisałem też że ma zaprzestać treningu innych partii mięśniowych, tylko że wymienione przeze mnie grupy mięśni optycznie go poszerzą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko bcaa kreatyna - pomoc dla laika

Następny temat

Dieta na przyrost masy

WHEY premium