SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce być fitnesską ;p

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Może zacznę od tego że pogubilam się w nadmiarze informacji na temat diet i ćwiczeń. mam 16 lat 162 cm wzrostu i 52 kg wagi. wym: 89-66-90. Codziennie uprawiam sport. Albo biegam, albo chodzę na siłownię, albo gram w siatkówkę. Nie jem fast foodów, rzadko sięgam po słodycze. Ostatnio stosowałam l-karnitynę ćwiczyłam 6 weidera. Teraz kupiłam Termo stim.
Mimo to nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, mam fałdki a mięśni nie widać (może dla tego że ich nie ma). Marzy mi się ciało fitnesski. Dlatego też mam prośbę do starszych kolegów i koleżanek zawodowców o pomoc w ułożeniu planu treningowego i diety oraz wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
hmm masz zdjecie/ albo moze zamiast tego mierzylas swoj bf (poziom tluszczu)??? , kumpela wlasnie pomimo tego ze byla chuda wmawiala sobie ze ma troche tluszczu... niemowie ze jest tak u Ciebie ale wiesz... lepiej sie zawsze upewnic. Znasz swoje wymiary dokladniejsze ? Niewiem poprostu czego Ci potrzeba , zgubienia tluszczu/narbania troszke miesnia/ czy jednego i drugiego ;) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Więc o ile dobrze zmierzyłam bf = 14%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Przeczytaj sobie w MD o tym jak powinny ćwiczyć dziewczyny, bo zapewne "męczysz" się na maszynkach, a taki trening nic nie wnosi.
No i dieta też musi być prawidłowo rozpisana.

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
zapraszam do mnie na silownie futurebody.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
a może problem leży w złym dawkowaniu posiłków, albo zanieczyszczonym organiźmie

Ardua prima via est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Ja też chcę być fitnesską.
Byłam nią swego czasu, ale później zaległam na kanapie z laptopem i zanikła moja masa mięśniowa.
Teraz próbuję się odrodzić jak Feniks z popiołów chodząc do Fitness Parku w miarę regularnie, ale moja dieta jest dalej okropnie niezbilansowana...
Jak sie ogarnąć? :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko - biały morderca

Następny temat

masowa dieta pytanie

WHEY premium