SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce 8 kg. Jak ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ronie220 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Witam. Mam 16 lat . Dopiero teraz od września tego roku zacząłem ćwiczyć (2015) I mam 4kg hantle no z nią to bez problemu ładuje bica nie ? Ale żeby powiększyć bicepsa to 4 kg mi nic nie da. Chciałbym wiedzieć jak ćwiczyć normalnie 8 albo więcej tak samo śmigać jak 4 kg. (bo ze swojego doświadczenia i kolegi wiem że jak zaczne ćwiczyć 8kg od razu ,to na następny dzień nie podniosę ręki

I czy na biceps potrzebna jest masa (jestem niedoświadczony w tych sprawach więc proszę o wyrozumiałość ) Czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2354
Biceps lubi dużo powtórzeń.. nie koniecznie na sam początek potrzebujesz wielkich hantli. Pomachaj trochę tymi 4 kg. Pamiętaj żeby nie robić samego bica ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
chcesz cwiczyc sam biceps? a reszta

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 323
Masz 15lat, zerową wiedzę na temat odżywiania i treningów. Poczytaj o zasadach odżywiania, ćwiczenia na siłowni, budowie ciała. W internecie jest pełno informacji. Biceps jest małym mięśniem, i nie potrzebuje tak dużych bodźców, to triceps stanowi większość objętości ramienia, zgaduje że chcesz mieć duże łapy :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Podnoś lodówkę, telewizor lub chociaż stalową felgę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przetrwać okres świąteczny bez treningów

Następny temat

kolejnosc cwiczen

WHEY premium