SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Charakterystyka rodzajów kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Ktos prosił o wpływ alkoholu na kreatyne. A sprawa wyglada tak iz alkohal ma wplyw na organizm. Biorac stymulator organizm szykuje sie do dzialania (wzrost, anabolizm, napiecia wlokien itp, atp :) ).

Jesli przesadzimy z alkoholem zatruwamy organizm - wtedy ona ratujac siebie zapomina o jakim kolwiek budowaniu - czesto my na kacu zapominamy o jedzeniu i tak w kołko macieju. Dla naszej watroby juz 40 g alkoholu jest zatruwajace wiec ... Pijesz nie cykluj :P

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przydatna informacja megon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
tak sie zastanawiam nad tym jablczanem gdyz nie wiem nic na ten temat bo mono to co innego... poczytalem troche i jabłczan jest nanpewno lepszy od mono+tauryna...tlyko ze na mono jestem na 100% pewny ze przybedzie mi okolo 8 kg czystej masy a takiej pewnosci nie mam z jablcznem
1.czy ktos moglby mi polecic jakies jablczany bo nie wiem ktore sa dobre tak do 70 zl
2czy??450 g wystarczy na 1 cykl??(biogenix ceel pump)
3 i czy przybedzie mi te 8kg ?? bo nigdzie nie moge znalezc granic przyrostu masy w tym rodzaju kreatyny

z gory dziekuje za odpowiedz

Uczmy sie na bledach innych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to ile Ci przybędzie zależy od bardzo wielu czynników, więc nikt ci nie odpowie na to pytanie

450g CP to za mało na cykl, ale możesz dodać małą puszkę CP i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
ok thx za odpowiedzi ...po sogu
ale jednak zostane przy mono+tauryn sprawdzony sposob i nawet w cenie....
mysle ze po wakacjach zrobie cykl jablczanem jak zarobie troche cashu....:)

Uczmy sie na bledach innych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 403
Ktoś na forum żę do kreatyny można dołączać tauryne selen wit. a, e molibden cynk siarczan vanadylu ... . A więc poszedłem do apteki izacząłem szukać czegoś odpowiedniego w związku z tym i znalezłem "selenium bonus"
w tym preparacie jest już prawie wszystko bez tauryny i wanadylu.
Warte uwagi.

Pozdro od rzufia.

JESTEŚMY TACY SILNI JAK NASZ NAJSŁABSZY PUNKT
Twarde zasady i dyscyplina tj. dużo pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak masz dylemat czy jabłczan czy mono to może spróbuj estru, jest rezczywiście bardzo dobrą i wydajną formą kreatyny, ale czy 8 kg ci przybedzie to tego ci nikt nie zagwarantuje, cokolwiek byś nie wziął...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 969
Bardzo fajny artykół, aczkolwiek można jeszcze opisać Ester kreatyny tutaj, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dopisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 969
Nie jestem ekspertem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko w zimnym pomieszczeniu(-7-0 C)

Następny temat

ALC+Tyrozyna+Guarana

Wiecej