SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cergi nowe str.13

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
wypas widać że łapa poszła do góry,sog

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3766
no ladnie ladnie ;) pozdro;) sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
nie jest zle...ale na rzebie Ci lepiej

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
Genialnie! Podziel się doświadczeniem i zdradź tajemnicę "MASY" której tak bardzo pragnę Mam strasznie szybką przemianę materii i ciężko mi przybrac na masie, obecnie ważę 85 kg ale chciałbym miec 90kg. Nie stosuje diety bo nie ma na to czasu, wpieprzam to na co mam ochotę i co jest pod ręką
MASA MASA MASA - ratujcie!!!

Wielka Siła To Wielka Odpowiedzialność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
dobry gen sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3199
o cos takiego mi chodzi w przyszlosci...
idealnie jak dla mnie !!...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
cergi daje soga oby tak dalej byku pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Cześć,
były dwa lata przerwy w treningach - spadki 17 kg mięsa (!) + 4kg tłuszczu nabite, teraz trenuje już od pół roku ponownie. Waga aktualnie 96 kg bf 12% (moja górna granica więcej chyba nie potrafię mieć :) ), więc mega tłusto. Odrobiłem 12 kg. Szła sama masa mięśniowa w tym czasie. Co jest dla mnie wynikiem kosmicznym (wiem, że wielu powie, że czystej masy to robi się 4 kg na rok i sam bym tak powiedział komuś, ale widziałem co się stało z moim ciałem w to pół roku).

W tym czasie dieta 300-400gr ryżu basmati, powyżej 1 kg mięsa, 5 jajek, 150gr masła, warzywa, olej lniany i przyczyna wysokiego bf > > dużo sosów do posiłków . Jeszcze 6 tygodni POWROTU do masy i redukcja do 6-8% bf.

Sorry za jakość, nogi nie są taki tłuste- nie napiąłem ich a i biceps i bark wyszedł coś słabo Wklejam foty na pamiątkę progresu. Następne foto wkleję najpewniej na początku czerwca.
Pozdrawiam !




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Jak dla mnie to i tak jest bardzo fajnie Zobaczymy jak Ci to dalej pójdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja historia z kulturystyką fotki przemiana !!!no doping!!!!

Następny temat

Ja

WHEY premium