SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny SAA w niemczech

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam male pytanko jakie sa ceny w niemczech
Meta ruska
Meta polska
Wino Zambon
Wino Dynamic
Deka HOL
Omka
Prolka
Prop
Cido
Clomid
Tamoxifen

itp. ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
ja juz nie przezucam wozi kto inny

nieraz jakis nawet ciuch ciekawy mam do opchniecia
dla swoich

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
pewnie drogo tam w EŁRO

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ceny przykładowe w Niemczech:

omka - 6eur/amp
susta - 7eur/amp
wino zambon - 9eur/amp
clomid - 20eur/24tab
meta polska - 200eur/1000tab
naposim - 190eur/1000tab
nolva - 30eur/30tab
proviron - 25eur/20tab

Domyślam się co kombinujesz, od razu Ci powiem - nie rób tego.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
z metaxem sie nie ***.. od razu 1000 tab



Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze ampulka deki kosztuje 10 euro bo kumpel tylko deka tam handluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polska tanio dosyc w porownaniu do innych srodkow :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
eOr czmeu odradzasz? za pare lat jak zlikwidują te budki na grancy to będziesz przejeżdzać do Nieniec jak teraz np z Kolandi Do Beli... nawet nie zauważysz że już jestes w innym pańśtwie.

a najlepszy sposób na przmeyt to beirzesz jakas babcie na pake i jedziesz, kto będzie sprawdzał koelsia który swoją babcie wiezie.... to nie wyglad apodjeżanie, tylko jak wycieczka rodzinna... tak znaojomy spirytu do niemiec przewozi od dwóch lat

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
a fanta jest bamboocha :) i jest zielona i zielone sa tez sluzby celne ktore to misiu moga cie zatrzymac po zlikwidowaniu granic na terenie calego zawszonego kraju to raz, po drugie misiu nie wiem czy wiesz czemu w niemczech tak drogo a nie dlatego ze niemieckie to dobre tylko dla tego ze tam saa pod dragi podchadza wiec kolesie doliczaja sobie ryzyko z tym zwiazane czaisz??? po trzecie ja np mam klienta z firmy w cieszynie ( polskim) jezdze do niego min 3 razy w tyg zaladowany kartonami nieraz z przyczepa tez zaladowana, wracam z nowa robota czyli tez zaladowany i wyobras sobie ze slozby celne mnie nie zatrzymaly pary razy a auta z babciami puste co chwile zatrzymuja na starej drodze pawlowice - cieszyn a wiesz misiu czemu ?? to juz ci mowie bo oni zanim zatrzymaja kogos ( oprocz losowych kontroli) to pewnych ludzi / auta maja juz dawno namierzone i widza skad i dokad kolesie jada i z czym a ze ja nie pcham sie na granice tylko sie laduje w miescie to raz ich przyuwazylem na poczatku jak sie czaili mi na ogonie pewnie poogladali co robie i mam luz poprostu mnie dupca bo wiedza co robie i skad jade a mrowki i zorrganizowane grupy maja coraz bardziej przeje..bane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Nie zapominaj że to państwo policyjne, tam jeden drugiego w******li dla polepszenia własnego samopoczucia. Mimo że granice są otwarte miałem nieraz trzepanie samochodu (nawet 100-200km od granicy!), sprawdzanie paliwa itp... Jedziesz sobie autobahną, zajedża Ci drogę zielona policja, kierują do najbliższego parkingu i bida jak wieziesz choćby jednego papierosa więcej. A Polaczków lubią czyszcić, nasi rodacy znani są z kombinowania. A tam nie ma tłumaczenia, płacisz, jak nie masz czym, zabierają auto, jak jest mało warte - areszt.

Na wstępie odradziłem, głupio jest mieć problemy za parę ampułek, choć kasa kusi

Ps. Jest jeszcze policja kryminalna - brązowe wozy o ile pamietam

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-07-23 11:21:43

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
generalnie o przewoz sie nei boje bo to nie mja dziaka chcialem tylko poznac ceny jakie tam są ile kolesie zarabiaja itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
tak znaojomy spirytu do niemiec przewozi od dwóch lat
i co dorobil sie kokosow ?? dziwie sie ze wala tam nasz polski spiryt jak maja duzo lepszy w sklepie z wybornych firm

co do granicy to trzepia ostro zwlaszcza gdy jedzie wiekszy koles
odrazu czyszcza fure , wiec nie jest tak latwo

a jak cie pier.. przed granica to bedziesz odpowiadal przed tamtejszym sadem tylko ze tam masz lepiej siedzisz 24h lub 48h max i odrazu wzywaja na sprawe i otrzymujesz wyrok (dodam ze polakow tam nie lubia i kary moga byc wysokie + kolegium ) , areszt w porownaniu z naszym luxus
jak trafisz do celi z niemcami Respect dla ciebie
polakow sie tam boja odrazu mysla ze z mafi lub cos taki stereotyp u nich

jak na przewoz proponuje stary spr sposob , czyli pociag kitrasz w przedziale towar lub siedziesz spokojnie , jak wpadna celnicy to nie panikowac i przechodzi

tyle ze jak ci sie uda minac granice nie znaczy ze u nas w PL ktos na ciebie moze nie czekac , koles odemnie sie tak w******lil z radiami
w niemczech go puscili ale na zachodnim czekali tajniacy i go zwineli
ktos dał cynk

a jesli chodzi o ssa to daj sobie spokoj mozna jechac gdzie indziej i przejechac przez granice o wiele bezpieczniej


Edit> e0r tam kryminalna jezdzi nawet pociagami jako zwykli pasazerowie a jak celnicy wpadaja to tylko pokazuje kto i gdzie kitral towar


Zmieniony przez - -siergiej- w dniu 2006-07-23 22:47:41

Zmieniony przez - -siergiej- w dniu 2006-07-23 22:50:15

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple po cyklu????

Następny temat

naposim fake czy org. ?

WHEY premium