SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Mam do was prośbę, mogłby ktoś mi powiedzieć jaki sterydy są dostępne bez recepty i jake oplaca się zakupić (najlepiej jakby ktoś podał orientacyjne cenny) w następujących państwach:

-GRECJA
-TURCJA
-AUSTRIA
-WŁOCHY
-DANIA

BĘDĄ SOGI

Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Ludzie to naprawde ważne jak ktoś wie to niech się podzieli :)

Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z moich danych wynika ze nr 1 to Egipt dalej Turcja

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
Pregnyl podobno tanio w Egipcie chodzi, ale może sie mylę. We Włoszech Oxandrolon jest napewno tańszy niż u nas, czyli napewno mniej niż 480zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
A jak jest z dostępnością do deci w grecji?

Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
Jak znasz język, to zakręć sie w tamtejszych siłowniach, a napewno znajdziesz takiego który handluje tym towarem. Przeważnie towar jest tańszy w kraju w którym go produkują, więc Dece Normy, powinieneś niedrogo dostać. Niewiem, ja w Grecji nie byłem, był kumpel ale jakos nie wspominał o koksach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
W grecji na legalu w aptece dostaniesz dece :) nawet z paragonem
~2.50 euro za amp 2ml/200mg

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
2.55

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Doradca w dziale doping =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wins tez niby jest po 2 euro (zambona 50mg/ml)

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Doradca w dziale doping =D

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2003-11-25 12:32:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca zamrozona

Następny temat

antybiotyki+koksy??

WHEY premium