SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny Ryb.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 405 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3567
Witam! otóż jak w temacie wypisujcie mi NAJLEPSZE a jednocześnie TANIE (nie idzie w parze) ceny oraz nazwy ryb,wędzonych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
śledź to nie tuńczyk, ale temat jest o rybach, a ja napisałem o rybach w oleju a ty cały czas piszesz o śledziach które nie są najlepszą rybą dla kulturysty...

oczywiscie wiem że jak kupuje sledzie to odcedzam olej, ale jak kupie puszke z ryba w oleju? np. tuńczyka, olej odcedze ale posmak jest, sledzie to są na zagryche dobre i tyle heh

a co do filetu z ryby to ci nie podpowiem bo teraz tak oszukują z tymi mrożonkami że masakra, kupowałem ostatnio mrożonego Mintaja który po rozmrożeniu zmiejszył swą objętość o prawie połowe, oni w specjalnych foremkach z wodą zamrażaja te filety:/
Ale jak już to możesz kupować mintaja lub dorsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2217
Idz do tesco to zobaczysz i próbuj od najtańszej xD
Mintaj górą !!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 405 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3567
jakby na tym zadupiu bylo tesco ;d a sluchaj jaka rybke polecasz bez przyrzadzania ? na drugie sniadanie. bo w oleju tego syfu nie chce chodzi mi cos ze mozna wpasc z pracy wziasc ja i wszamac. jako 2 sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2217
jako posiłek do pracy to bardziej polecam pastę rybną niż samą rybę :) a nie znam takiej co przynajmniej mi smakuje bez przyrządzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja na drugie snadnie jem bułki z tuńczykiem, do tego jajko pomidor kukurydza i jest ok
a z ryb wędzonych to też tuńczyk ok węgorz (z tym ze drogi) makrela, zresztą na ogół smakują mi ryby

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 405 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3567
kurde mi chodzi zeby sie nie pjerdolic z oscmi itp. a pasta rybna spoko ? albo cos takiego jak makrela w sosie pomidorowym ? badz salatka z tunczyka? bo w oleju to syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Czemu uważasz, że ryba w oleju to syf ? Proszę o argumenty,jak nie mieszkasz nad morzem, to zostaje ryba w oleju, co jest bardzo dobra do pasty rybnej. Puszka 102g filet śledziowy - 2,44zł masz samo mięso bez ości i innego syfu. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2217
tak samo z makrelą możesz zrobic dotego jajeczko majonez i Umm pycha. a co do oleju to ja sam wale szklankami po 15ml xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
śledzia nie polecam, i masz racje tuńczyk w oleju to syf, nie smakuje zbyt dobrze.

Ja zawsze w lidlu kupuje tuńczyka w kawałkach w sosie własnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
ja dzisiaj kupiłem filet z makreli za 7,58 (wiem wiem, nie wędzona):)

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 405 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3567
a mozna szamac
MAKRELA W SOSIE POMIDOROWYM?
lub obojętnie co w sosie pomidorowym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt redukcyjny dla kobiety (diabetyczka)

Następny temat

Jablczan kreatyny + spalacz

WHEY premium