SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Center foty str 13/15/20 najnowsze strona 26!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
Center Ty to dopiero mega koks jestes- chyba od razu zaczales cwiczyc biorac sok...
45 w bicu po niecalych 2 latach cwiczen i postepy w porownaniu do tej pierwszej fotki masaakryczne....
Mam nadzieje ze tez nie jestes rocznikiem 88

Bo jesli to wszystko prawda to --------------------------->>>>>>>>>>>

Bez Komentarza!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2460
O.o nastepny archeolog... :P:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11017
no chłopaku...prawdziwą metamorfozę przeszedłeś od tego września...nie ma co tu kryć...wrzuć jakieś aktualne foto...ciekawe jak się teraz prezentujesz przy takich postępach..pozdrawiam

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Aktualniejsze foty o ile się nie mylę, autor dawał w dziale doping

Ahh ci archeolodzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Bardzo ladnie dalbym soga ale wiadom jak bywa...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
super

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
hehe ale ktos wykopal jestem rocznik 86.88 moj brat ktory zalozyl to konto i na tym sie skonczylo . Co do nowych fot ,bedą mysle kolo kwietnia... troche poszlo fatu przez wakacje ale zejde ciut i zarzuce mam nadzieje ze bedzie juz co pokazac.pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ale center przykoksiles grubo chyba zaraz od poczatku treningow ??? prawda?? ile jechales na sucho??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
a co ksiazke o Centerze piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Miodzi sog jak wejdzie pozdro

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie to!!!!!!

Następny temat

Co myślicie o nowym Mr.SFD

WHEY premium