SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell pump + Ostrowia ? Dobre ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
Witam
Co myślicie o takiej mieszance ?
Dobry jest Cp z ostrowia? Daje dobrego kopa?
Cp 665g ostrowia 900g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
ostrowia dla uzupelnienia brakow w diecie a CP to wiadomo... PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
jaki staz ,wiek i cel? cykl jak kazdy inny, efekty beda jak bedzie dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Ostrowia da ci takiego kopa, ze nie zdziw sie jak po zazyciu znajdziesz sie w wc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
staz a ok rok. 19lat 193cm ... Dieta hmm... to co mamusia ugotuje to zjem ,diety nie mam, ale wcinam duzo białka? Cell to masa i rzezba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876


poczytaj najpierw zanim napiszesz.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
z twoim stazem i doswiadczeniem nie da sie zrobic masy rownoczesnie z rzezba, dla wielu doswiadczonych jest to tez bardzo trudne, zrob najpierw mase a pozniej sie wycinaj, ale dopracoj diete, to nie jest wymowka ze to co mama ugotuje,i z takich posilkow da sie ulozyc dietke.To ze jesz duzo bialka to nie znaczy ze urosniesz musisz wszystko wcinac w odpowiednio dobranych dla ciebie proporcji.
ps. miales juz jakies cykle?

edit:bic44

Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2008-05-07 23:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
tak miałem jeden cykl na samym mono... ale nic mi to nie dało =/
Porbowałem ulozyć pare razy już diete, ale nigdy mi to nie wychdziło :/ ,i dałem sobie spokoj z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
tak miałem jeden cykl na samym mono... ale nic mi to nie dało =/

teraz bedzie podobnie

,i dałem sobie spokoj z tym.


Twoj blad...


zajrzyj:

https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html 

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
wiem :) juz tam zagladałem nie raz... ale nie moge tej diety zwinac do "kupy".. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
oblicz zapotrzebowanie

ustal liczbe g makroskladnikow (ustosunkuj ja do Twojej wagi np 2 g na kg masy ciala 5 g na kg masy ciala itd...)

i wszystko ladnie ci wyjdzie

dla chcacego nic trudnego

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vault + clout

Następny temat

Alri Venom Hyperdrive 3.0 + Primaforce Yohimbine

WHEY premium