SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump vs. Nitrobolon

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czarny - chyba przesadzasz z tą nagonką na Treca? A zdecydowanie z tą największą konkurencją Olimpa!
Ja pisałem, że Nitrobolon jest na bardzo dobrych składnikach, tylko dawki są za małe i cena za wysoka. Nawet odpuściłem czepianie się braku analizy ilościowej, bo teraz jest moda na miksy patentowe. Jak Trec zrobi coś wypiardowego, to na pewno uczciwie pochwalę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
A jaki jest tanszy preparat na polskim rynku ktory zawiera podobny sklad i jest w kapsach ? (pisze bo nie wiem)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
"Bardzo ciekawe - zatem prosze mi wyjasni Xpand w kaspulkach - tez nie dziala ???

[www.bodybuilding.com/store/dym/xpandpill.html]

Dwakowanie: 4 Caplets
Servings Per Container: 60
Controlled Release Xpand: 5.1g
Creatine Ethyl Ester Malate
Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG)
Glutamine Alpha-Ketoglutarate (Glut-AKG)
Betaine Anhydrous
Glycocyamine
L-Citrulline
Taurine
Cinnulin PF® (Aqueous Cinnamon Extract) "

Aqueous Cinnamon Extract

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slawek pamietaj ze w tym sporcie praktyka jest ogromnie daleko od teori

dlatego zanim zapodasz porownanie ze coś jest ze 5 razy slabsze czy mocniejsze od czegos

wyprobuj choc jeden z omawianych przez ciebie konkurencyjnych produktow

bo przyznasz ze czesto jest tak ze napisano dobrze a działa podle
jednak znacznie czesciej jest w odwrotnym kierunku

a opierać sie na samej teori to troche mało choc to wazne
bo opracowan jest wiele
wiekszośc na zlecenie
wiec nie sugerujmy sie tylko tym co piszą
bo znam sytuacje ze ktos zobaczył na bramie od stodoły napis "dupa"
podszedł, opuscil spodnie i chciał zapakować
skonczylo sie kiepsko a liczyl na wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Czarny - Ty od poczatku roku przetestowałes chyba juz wszystko co na rynku US - zrobiłeś chociaz jeden porządny cykl kreatynowy na wymienianych przez Ciebie post po poście i wypowiedź po wypowiedzi - produkcie ?
Wszystkei NO boostery jadłeś, wszystkie kreatyny, nitrobolony, cellpumpy, xpandy, argininy, gainery, bialka i aminokwasy, no i wszystkie jakie są mozliwe kreatyny - wszystkie doslownie.
A jak pamiętam to Ty przez wiekszą czesc tego roku chcialeś się rzeźbić. Nie mówiąc już o powiedzmy minimalnych przerwach pomiędzy suplementacją tymi wszystkimi produktami aby mozna było porównać rzeczywicie cos konkretnie.
J tez mogę powiedziec ze jadlem clen, sally, mete nawet miałem w ustach i co ? I nie wypowiadałbym się na ten temat bo to nie to samo co zrobic cykl porzadny konkretny pozniej przewe i inny cykl itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Wiem ze ja Ci to wkręciłem - to testowanie - bardzo dawno temu. Ale nie mozna tak testowac produktow kreatynowych i roznych wielu innych przeciez. A Ty to od dłuższego czasu robisz - wyjaśnisz mi o co chodzi ?

Wiem, że lubisz tak jak ja (ciekawe dlaczego hehe) smakowac testowac - ale przesadzasz IMO. Od początku roku zjadłeś już chyba z 20 kreatyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

czesty przypadek ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
w tym roku
nitrobolon
xpand

cykl łączony

weź pod uwage że biore dawki ponad norme (czytaj normalne ) wiec i inaczej to sie bierze :D

IMO
dostaje dużo do testow
ostatnio batony Scifita, napoje Twinlaba (3 rodzaje), protein twist scifita (kupilem po okazyjnej cenie), gumy z efką i kofą :D

i jak mowisz - sie odchudzam!
3 tygodnie już. oczywiscie nie przeszkadza mi to w sprawdzaniu wielu suplementów :D tyou scivation, ginko biloba, r-ala, gainerow, białka, lecytyny , bcaa, lipoderma, itd

anbo i czesto jets ze zaczynam opakowanie i nie koncze :D ale to wiadomo :D

pełny cykl kreatynowy - na xpand i nitrobolon był. w sumie 6-7 tygodni + HST. chodzilo mi bardziej o efekty siłowe, wiec zwiekszalem co trening ciezar o wiecej niz mialem zaplanowane 3 dni wczesniej :D
efekty masz w profilu
pozdro!!!! bys czasem na ygyg sie odezwal!


ps. 2 godziny temu sprawdziłem ile przyswoje białka
2 batony po 50g białka weszły
kupki sie nie chce mi

ps2. zapomniałem o CM2 Sana podczas ładowania 4x po 1/2 porcji

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2005-03-20 18:27:00

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny takie ilosci bialka to moga powodowac ze nawet duzej niz planowo "kupki' nie bedzie

natomiast ja bardzo cenie i chwale twoje testy

dzieki nim moge choc na bazie smakow miec jakąś opinie
a to wazne
niby szczegół a istotny

inym pewnie owe opinie tez sie przydaja
a z obiektywizmem jak zawsze
kazdy ma prawo do własnych ocen produktow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maly problem

Następny temat

sp 65 olimpa, sklad?

WHEY premium