SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump + Monohydrat + Carbo - jak dawkowac ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cykl na samym mono skuteczniejszy niż na jabłczanie i dodatkach...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
bul bedziesz dzis lub jutro na telnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a co?
mono najbardziej zwieksza mase ciala
a jesli ktos ma taki metabolizm ze carbo jest dla niego ok
to szkoda siana na wymyslne i drogie matrixy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na tlen nie wchodze bo nie mam chęci ani czasu przez kilka dni jeszcze na czyjekolwiek zaloty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zreszta zaden matrix nie przebije mieszanki 10g mono i ponad 70-100g glukozy
oczywiscie dla osób bez problemow z oponą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
zaloty ale mam sprawe dosyć powazną do ciebie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak dla mnie to po takich "przepisach" dziś oponki nie ma a jutro nagle jest i to jej nie mało... cóż szkodzi np. dostarczać "chudzielcowi" odpowiednią ilość kalorii z diety, z carbo, jeszcze lepiej z gainera i wziąć naprawdę lepiej "robiącą" masę i siłę rzecz jaką jest jabłczan kreatyny, choć nie mam nic przeciwko mono z czymkolwiek ale wiem, że jednak przegrywa "rywalizację" z jabłczanem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
JA glukozy nie pijam bo lapie sadlo!!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 441
ja nie mam z oponka problemu. zreszta nigdy nie mialem. za kazdym razem na cyklu mono robilem elegancka mase miesnia ( nawet juz po zejsciu wody bylo elegancko) i mysle ze z CP tez tak bedzie. JESTEM DOBREJ MYSLI. dziex za odp.
PS. co do ,,ch**dzielcow" nie trzeba miec opony po carbo zeby sie byc fajnie zbudowanym... elo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeterminowana kreatyna

Następny temat

HMB+cell pump(zwykłe mono)

Wiecej