SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Celestial_

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6419
Dzisiejszy trening i jedzenie.
Woda z cytryną x1, Kawa x2 (bez cukru i mleka), herbata x1








Zmieniony przez - Celestial_ w dniu 2016-01-11 15:37:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Te szynki sklepowe nie mają najlepszego składu(wiadomo od czasu do czasu nikogo nie zabije taka minimalna ilość :) )W ostatnim posiłku nie ma węgli.
A co do treningu, progresujesz cięzarem z treningu na trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6419
Powiem szczerze, że nie wiem jak to ogarnąć jeszcze. Planowałam co tydzień sobie podwyższać ciężar, czy może lepiej z treningu na trening??
A węgle już wprowadzam do ostatniego posiłku. Jutro jeszcze tylko będzie w mikroskopijnych ilościach a później już normalnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Możesz z treningu na trening, a możesz z serii na serię.
Ja z początku próbowałam sił z serii na serię, natomiast często gęsto wychodziło tak, że ostatnie powtórzenia były już źle wykonane technicznie. Ale warto zobaczyć, czy dasz radę, jak nie zdjąć ze sztangi zawsze można :)
Teraz wrzucam (jeśli daje radę) z treningu na trening. Wygodniej mi. Jak kto woli ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6419
W takim razie będę próbować aż w końcu znajdę to co mi najbardziej odpowiada ;) Pod koniec tygodnia napiszę jak poszło ;) Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6419
Dziś dzień nietreningowy. Cheat miał wpaść w sobotę, ale że wstałam w złym humorze, nauka czeka a pogoda nie pomaga to zjadłam dzisiaj czekoladę, dużo czekolady ;/. Na szczęście wyrzutów sumienia nie mam, od 10 dni jadłam nie wleciało nic dodatkowego.

12.01.2016.
Kawa x3, woda.





Zmieniony przez - Celestial_ w dniu 2016-01-12 12:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Celestial_
Powiem szczerze, że nie wiem jak to ogarnąć jeszcze. Planowałam co tydzień sobie podwyższać ciężar, czy może lepiej z treningu na trening??
A węgle już wprowadzam do ostatniego posiłku. Jutro jeszcze tylko będzie w mikroskopijnych ilościach a później już normalnie ;)



Będziesz musiała wyczuć, na początku progres idzie szybko, po kilku tygodniach bardzo zwalnia i wtedy na prawdę trzeba powalczyć, zeby coś dołożyć

Jeśli bez problemu kończysz serię to dołóż w następnej i może w następnej też, jeśli nie zrobisz wszystkich powtórzeń, to możesz na następnym treningu powalczyć o pełne serie z tym samym obciążeniem
Jak pójdzie łądnie na jednym treningu, to w następnym możesz zacząć troszkę wyżej

Jeśli oprócz treningu będziesz to wpisywać wrażenia z niego, to będzie nam łatwiej podpowiedzieć gdzie i kiedy dołożyć

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze można zrobic clusters, jak cię boli, że masz nie wybić zakresu. Clusters to innymi słowy robienie na raty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6419
Dzisiejszy dzień to jeden wielki wyścig ale trening został zrobiony. Pobawiłam się obciążeniami i powiem, że w niektórych momentach to był hardcore. Cały czas mam wrażenie, że coś robię źle.
A i mam pytanie odnośnie przerw między seriami. Ile one mają trwać ok 60s ? I robię tak np. powiedzmy uginanie nóg. 15 - przerwa - 15 - przerwa - 15 - przerwa i następne ćwiczenie, czy mam jakoś ćwiczenia łączyć np. każde ćwiczenie 15 pow i dopiero przerwa .... . A zapomniałam dodać, że martwy ciąg mnie przeraża i jeszcze się go nie podjęłam :(

Dzisiejsza miska i trening.








Zmieniony przez - Celestial_ w dniu 2016-01-13 16:43:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6419
Dzisiaj dzień nietreningowy, ale dwanaście godzin w pracy.

14.01.2016
Kawa x2, herbata x1.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diuretics

Następny temat

Dieta do oceny - wyjście z redukcji

WHEY premium