SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel kaloryferek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
No to tak chciałbym zrobić sobie kaloryferek ćwiczę narazie a6w ( w wigilie koniec ) potem tydzien przerwy i abs 8 min 3 razy w tyg. kolega poradził mi dietę i aeroby . Aeroby są tzn zacznę je w wigilie a dietę ma mtaką ze w ogole słodyczy i tak dalej . Kolega tez powiedział mi ze kaloryferek bd widoczny przy niskim poziomie bf , sprawdzałem i mam 16% bf to dużo ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
silver masz racje. ale ja nie prawie tutaj, że a6w jeat najlepsza ze wszystkich ćwiczeń i że tylko tak należy ćwiczyć brzuch przez całe życie. nic z tych rzeczy. a6w dobrze zrobić z raz choćby dla samego treningu siły woli:) nikt od tego nie umarl, choc niektórzy w tym temacie prawie to sugerowali miedzy wierszami;P

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
kolega dobrze powiedzial

16% BF to troche za duzo na dobry kaloryfer i odpusc juz to A6W bo tym za wiele nie zyskasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
co? a6w nic nie zyskasz? chyba se kolego kpisz. większego hardkoru na brzych nie ma

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
zbedne katowanie tylko 1 rejonu brzucha bez szans na regeneracje i trwaly efekt a w dodatku mozliwosc zatrzymania progresu innych partii

cos jeszcze ?

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-12-15 10:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
a to robiłeś jakieś badania ankietowe czy cos w tym rodzaju? to, że Tobie nie pszynioslo efektu nie znaczy, że jest tak jak mówisz. i jeszcze utrzymujesz ton wypowiedzi jakbyś był super znawca.
a brzuch można katować niemalże codziennie ziom

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
hahahah

a czym sie rozni brzuch od innych miesni ?? ze mozna go katowac codziennie

i badan zadnych nie trzeba do tego wystarczy troszeczke podstawowej wiedzy i logika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
no to czytaliśmy różne rzeczy:)
kamciok, nie ważne czy robisz a6w czy inne rzeczy, ważne byś się przyłożył.
a zioma nie słuchaj. przyciwstawił swoją wiedzę wiedzy bena weidera. niedługo może obali teorie einsteina:)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie wiem czywiesz ale weiderowskie wymysly spotkaly sie juz z wieloma wrogami

czy to A6W czy to ACT

czysta logika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
słuchać zioma !!


a Ty 11 odrobinę szacunku do ziomologosa .... został mianowany doradcą nie dlatego że ma ładne oczy


chcesz merytorycznie dyskutować.... to dyskutuj
ale merytorycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dzieki szefie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3608 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86179
Wiekszego dziadostwa niz A6W nie ma. Nawet jesli wyrobisz kaloryfer to nie utrzymasz go dluzej niz miesiac. Aeroby + brzuch 2-3 razy w tygodniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING DO POPRAWY !!

Następny temat

Wyciskanie na klatkę sztangą, a hantlami. Pytanie.

Wiecej