SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cayek - Przygotowania na wiosnę i lato 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 882 Napisanych postów 2835 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 374705
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 899 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17038
Te flakony to hit widziałem w necie, bo tak na żywo to nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1468 Napisanych postów 4492 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72819
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3847 Napisanych postów 11607 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 758909
Siema.

Dziś ostatkami sił zrobiłem plecy

Padaka jaki słaby jestem. Bez nabicia i pompy.
Z rana na personalne rower 20 km łącznie.
Potem plecy zrobiłem.
Teraz interwały 15 min i zlazlem i uznałem, ze mam to w dupie i w ramach cardio zrobię 20 km na rowerze

Forma już fajna.
Płasko i wodnisto ale zejdzie i będzie cacy

3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3847 Napisanych postów 11607 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 758909
Jak mówiłem tak zrobiłem

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grzechu- Przygotowania do nastepnych sezonów i podboju sceny jako junior dalej :D

Dzem