SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Catch Wrestling

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Catch Wrestling jest jednym z korzeni zapasów japońskich.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
no, między innymi

Zmieniony przez - Kenjiro w dniu 2008-04-23 00:12:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
widziałem to ,ale luz......

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7467
widać jest to bardzo bogaty i ciekawy sytem grapplingowy szkoda ze dostep do niego jest ograniczonyi w dzisiejszych czasach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7467
szkoda też że w Polsce zanikła ta forma zapsów no chyba ze sa jakies kluby gdzie trenuje sie catch wrestling?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
chyba nie trenuje sie już tego w Polsce

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kenjiro-napisałeś,że kiedyś jeden z polskich zapaśników catchwrestlingu stoczył wyrównaną,remisową walkę z Helio Gracie.Masz,albo znasz jakieś wiarygodne źródła,które są w stanie to jakoś potwierdzić?Albo znasz chociaż nazwisko i imię tego polskiego wymiatacza?Temat mnie mocno zaintrygował i zainteresował.Pozdrowienia

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-04-24 08:49:28

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Bracia - Zbyszko Cyganiewicz i Władysław Cyganiewicz.
Zbyszko walczył z Gotchem ale ten go wy****ał a Władysław z Helio...

Wejdź sobie na kosiora, tam masz dział galeria sław i poczytaj artykuł o Zbyszko Cyganiewiczu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dzięki za namiaryhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img].Czytałem o Cyganiewiczu i jego uczniu,nie pamiętam nazwiska,tutaj na SFD,także jeśli chodzi o tego pana,to rzeczywiście mógł napsuć krwi Helio G..Czytałem o Cyganiewiczu i jego uczniu,nie pamiętam nazwiska,tutaj na SFD,także jeśli chodzi o tego pana,to rzeczywiście mógł napsuć krwi Helio G..Czytałem o Cyganiewiczu i jego uczniu,nie pamiętam nazwiska,tutaj na SFD,także jeśli chodzi o tego pana,to rzeczywiście mógł napsuć krwi Helio G.[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />Z ciekawości wejdę na kosiora,zawsze to lepiej wiedzieć więcej.Pozdro.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1546
http://pl.


moze ktoś cos wiecej napisac o tym trenerze catch wrestlingu wygląda na to że to jest to jeden z młodszych trenerów catch wrestlingu

Pablo(PAWEŁ)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rekawice Green Hill

Następny temat

Mistrzostwa Polski boks (junior)

WHEY premium