SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carrramba- powrót do zdrowia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Carr co sie dzieje?? Jesli masz jakies niemile sytuacje to omow to z wlascicielem , podaj to jako argument.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Wiecie co, trochę głupio mi to pisać na początku było spoko, wszyscy mili itp. zagadują, ok, ja tam nie jestem jakimś gburem to coś odpowiem, się uśmiechnę i pogadam. Ale jak ktoś zaczyna natrętnie za mną łazić podczas całego treningu, coś do mnie gadać albo stać nade mną i się gapić, to zaczyna być denerwujące. Później dostaję propozycję wyjścia na grilla z kolesiem i jego kolegami, bo jego żona gdzieś wyjeżdża przychodzę następnym razem na trening to zdziwienie i pytania dlaczego się nie pojawiłam i znów łażenie za mną. Ale ostatnio przegięcie, bo drugi facet, stary dziad składał mi "propozycje" i najlepsze, że to pracownicy siłowni... Już po prostu nie mam ochoty tam chodzić, tylko jest problem z tym kontraktem, bo nie mogę go zerwać, jak znajdę inną siłkę, to muszę wziąć nowy i będę płacić dwa ale dzisiaj pojadę i może się uda jakoś ten stary zamienić, bo ta inna siłownia jest tego samego właściciela jeśli się nie mylę, tylko ma inną nazwę i jest droższa, ale już mi wszystko jedno. Co za psychole...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
no to faktycznie d****e - właściciel powinien takich prymitywów pogonić

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no jak pracownicy silowni tak sie zachowuja to ci wspolczuje :( koniecznie musisz cos z tym zrobic bo ciezko w takiej atmosferze przebywac :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jednym sposobem jest danie wypowiedzenia :) Tylko nie takiego zwykłego :) Nie pamiętam jak sie fachowo nazywa ale możesz w ciągu kilku dni zerwać kontrakt :)

albo pogadaj z szefem :) A jak nie daj znać :) mam ok.50km do Mainz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Car jesli masz umowe na silke to na pewna sa tam jakies punkty regulaminu, na ktore sie mozna powolac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Otóż możesz złożyć wypowiedzenie uzasadniając ,że np; przeprowadzasz się do innego miasta i nie będziesz miała możliwości dojazdu

Natomiast druga opcja wypowiedzenia jest taką opcją ( nie wiem dokładnie jak to się nazywa ) ale ostatni czytałem ,że takie wypowiedzenie trwa ok. 14 dni :) Więc w sumie też dobrze :)

Moim zdaniem możesz podać wypowiedzenie ,że personel siłowni Cię gnębi , prześladuje , składa niemoralne propozycje . To też może być powód rozwiązania umowy . Ale tak myślę,że jeśli jest to prywatna umowa to ciężko będzie rozwiązać taką umowę . Ale spróbuj. Jak masz FB to pewnie masz jakąś grupę " polacy w mainz" coś takiego :) też możesz się poradzić o tym wypowiedzeniu extra... Okej :) Ja spadam na zajęcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Dobra, załatwione, zmienili mi bez problemu umowę nieco drożej, ale dłużej otwarte i więcej sprzętu. Jak zapytałam czy mogę się przenieść do nich, to od razu powiedzieli, że pewnie za dużo głupich facetów tam było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
co Ci zrobiły te chłopy wredne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pupa, talia, łydki - dążę do ideału - dieta czy ćwiczenia?

Następny temat

[ART] Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium