SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo vs Vitargo ,a gainer;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
Panowie mam mały problem, do tej pory pilem przed i po ,a czasmi i wtrakcie carbo, ale slyszalem ,ze lepsze jest Vitargo... czy to prawda?czym one sie roznia?i jeszcze chyba jest jeden rodzaj wegli,ale juz nie pamietam nazwy... I druga sprawa moze odpuscic carbo i Vitargo , a kupic jakiegos gainerka jako uzupelnienie wegli po treningu? i czy mozna pic gainerka wczasie trwania treningu? bo na pewno te 20% bialka tez sie przyda, bo jestem raczej osoba szczupła...a moja dieta jest , jaka jest, chodzi mi glownie o treningi bjj, bo na silowni jestem sporadycznie;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Są jeszcze Vextrago, ja bym zostawił Carbo i dorzucił BCAA około treningowo.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
no wlasnie od stycznia chce wrzucic tez BCAA... wiem ,ze z carbo wyjdzie ekonomicznie, ale wlasnie.... pytanie j.w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Tak ogólnie nie widzę specjalnej różnicy z wyjątkiem ceny. Poszukaj na forum może będzie coś więcej.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Carbo to węgle proste które szybko się wchłaniają, nie obciążają układu pokarmowego. Vitargo to w sumie to samo tylko jeszcze szybciej się wchłania. A gainer się trawi jak posiłek(między innymi dlatego że ma jeszcze białko i tłuszcze, a nie tylko egle) i wymaga więcej pracy układu pokarmowego niż carbo i vitargo Po treningu uważam że carbo lub vitargo zdecydowanie lepiej jak gainer. Przynajmniej w moim przypadku to się sprawdza.

A najtańsza opcja to rozgotowany biały ryż

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2009-12-31 17:37:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
moze ktos jeszcze wypowie sie na temat vitargo.... dzieki za wyjasnienia;)

Zmieniony przez - stary_wuja w dniu 2010-01-01 15:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Moim zdaniem zdecydowanie szkoda pieniędzy. To są tylko węgle. Za 80-100 g węgli z Vitargo musiałbyś zapłacić koło 8-10 zł. Lepiej za to kupić sobie ryż, makarony, płatki owsiane. Przykładowo jeden woreczek ryżu (ok. 80 g węgli) kosztuje w granicach 50-60 groszy, a różnicy nie odczujesz. Jak nie masz co robić z pieniędzmi to śmiało kupuj :D Produkt naprawdę ciekawy, ale jednak troszkę za drogi. Najważniejsza jest dieta, w której powinno być jak najmniej chemii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kilo carbo kosztuje 18-20zł, jeżeli jesteś ektomorfikiem spokojnie możesz je stosować, nawet nie jedynie po treningowo, ale w ciągu dnia jako uzupełnienie diety, jeżeli jesteś endo odpuść, albo gainerka kup, a jeszcze lepiej bulka.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
dobra dzieki za rady;)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o dawkowanie

Następny temat

Dawkowanie

WHEY premium