SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo przy treningu domatora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
Nie truj psa, bo on niczemu nie winien. Mozesz spokojnie pic to carbo podczas grania w kosza/po koszu. Oczywiscie, pamietajac, ze to cukry, wiec w odpowiedniej ilosci

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
Ladne frazeologizmy stosujesz:D Coz... diety moze nie uloze ale bede sie staral zdrowo i duzo jesc i bede robil to co robie. Zobaczymy jakie beda efekty. Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
Dziekuje, posiadam wiele talentow Co do diety - ulozyc to nie taki problem, idz do wlasciwego dzialu to Ci chlopaki na pewno pomoga. Zazwyczaj gorzej jest z trzymaniem tej diety

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
Jeszcze jedna watpliwosc. Napisane jest ze carbo powinno sie stosowac bezposrednio po wysilku. I nie bardzo rozumiem co w tym wypadku znaczy bezposrednio po. Jak dlugi odstep czasu moze byc od skonczenia wysilku do spozycia carbo? Jesli np po skonczonej grze w kosza na dworzu mam do domu 15-20 minut i dopiero po tych 15-20 minutach wypije carbo to nie bedzie za duzy odstep?:PP Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
Hmm chyba nikt nie odpowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie będzie za duży odstęp

Torquemada - sog nie wchodzi za tę trawestację polskich przysłów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą odżywkę wybrać???

Następny temat

Dawkowanie pomocy!!

WHEY premium