SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo i Creatine z Olimpa - dawkowanie i opinia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Witam. Kupiłem Creatine Mega Caps 1250 (150 tabletek) i Carbo (7kg). Obie te odżywki są z Olimpa. Nie chodzę na siłownie, będę biegał 2-3 razy w tygodniu (po około 1h), 1 w tygodniu rower (około 1h), 2 razy w tygodniu trening siatkówki (po 2h), codziennie jakieś tam ćwiczenia siatkarskie na wyskok (skakanka, podskoki, itp. - 10-20min). Nie wiem jak mam dawkować Creatine i Carbo. Głównie chodzi mi o poprawienie kondycji, wytrzymałości i trochę siły. Pomóżcie mi, jak mam to dawkować i w jakie dni.

Do walki nigdy nie zapraszam mięczaków. Zapraszam największych twardzieli i dopiero w ringu robię z nich mięczaków.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm mi się wydaje ze codziennie 5 gram.
Nie masz typowego treningu więc większych porcji chyba nie ma sensu brac.
Carbo najlepiej sobie weź w bidonie na treningi siatkówki/rower czy bieganie i popijaj w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
5 gram oznacza 5 tabletek ? Codziennie, czy tylko w dni biegania/rower ?

Do walki nigdy nie zapraszam mięczaków. Zapraszam największych twardzieli i dopiero w ringu robię z nich mięczaków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
z tego co widzę, to i tak trenujesz praktycznie codziennie jeżeli chcesz zrobić po prostu cykl to bierz przez okres jakiś 6 tygodni 5g po treningu, jeśli nie trenujesz to 5g rano. jeśli natomiast chcesz prowadzić stałą suplementację to możesz brać w ilości 0,03g na 1kg masy ciała codziennie. chyba że ważysz 170kg to wtedy wraz wyjdzie 5g dziennie

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
zbedna kreatyna w twoim przypadku .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
To rozumiem , że jak ćwiczę to po treningu 5 gram kreatyny, a jak nie to 5 gram na rano. A co z Carbo? Pić w trakcie treningu? Jeśli tak to jakie dawkowanie?

Do walki nigdy nie zapraszam mięczaków. Zapraszam największych twardzieli i dopiero w ringu robię z nich mięczaków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
A mogę zmniejszyć tą dawkę o połowę, czy to jest taka dawka idealna? Zaznaczam, że nie chodziłem nigdy wcześniej na siłownie i nie brałem odżywek.

Do walki nigdy nie zapraszam mięczaków. Zapraszam największych twardzieli i dopiero w ringu robię z nich mięczaków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Nie widze sensu żebyś brał kreatyne? Bo po co? Kreatyne zostaw. A Carbo pij tak jak wyżej ktos napisał podczas treningu roztwór 8%-owy lub/oraz po treningu tak jak producent zaleca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Kreatyne kupiłem na wytrzymałość i oczywiście na siłę (jak będę biegał i ćwiczył siatkarskie ćwiczenia).

Do walki nigdy nie zapraszam mięczaków. Zapraszam największych twardzieli i dopiero w ringu robię z nich mięczaków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Kurcze, teraz już nic nie wiem.

Rozumiem, że w trakcie treningu mam pić 8% roztwór z Carbo i po treningu tak jak pisze na opakowaniu. A kreatynę brać 5g rano W DNT i 5g po treningu w DT. Zgadza się?

Do walki nigdy nie zapraszam mięczaków. Zapraszam największych twardzieli i dopiero w ringu robię z nich mięczaków.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Azotan Kreatyny

Następny temat

Leviathan Reloaded.

WHEY premium