SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo - zestawienie by Piter_1988

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24101

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059
Witam!

Ten post będzie obejmował wszystkie najpopularniejsze Carbo dostepne na naszym rynku. Będzie duzo ciekawych informacji, zdjęcia, ceny, smaki oraz opinie uzytkowników sfd. Wczesniejszy post nie wypalił i poprosiłem o usunięcie go ze względu na brak informacji, poprostu było ich zdecydowanie za mało! Mysle że teraz bedzie ok, postaram sie to zrobić dobrze i bardzo czytelnie nie jak w poprzednim poście

A więc zapraszam do czytania i do komentowania ale dopiero jak napisze że to koniec!

Nie wypowiadajcie się przez najblizsze kilka minut.

Dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059
CARBO

Odżywki węglowodanowe CARBO są kompleksowymi sumplementami węglowodanowo-witaminowo-mineralnymi stworzonymi myslą o sportowcach obarczonych duzym wysiłkiem fizycznym tj. uprawiających gry zespołowe(piłka nożna, ręczna, siatkowa, koszykówka itp.) dyscypliny wytrzymałościowe, wytrzymałośiowo-siłowe oraz tylko siłowe

Carbo pomoże Ci w okresie kryzysu energetycznego, a także podczas intensywnych i wyczerpujących treningów. Carbo zawiera zestaw węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha, tj. mono-, oligo- i polisacharydy, w odpowiednio dobranych proporcjach. Carbo zapewnia optymalne pod względem jakościowycm i ilościowycm systematyczne dostarczenie energii w czasie długotrawałego wysiłku fizycznego.

Odżywki i suplementy żywności Carbo stosowane bezpośrednio po treningu jest niezastąpionym źródłem energii odbudowującym zużyte zapasy glikogenu mięśniowego. Odżywkiwęglowodanowe zawierją ponadto zestaw niezbędnych witamin i składników mineralnych, w tym pierwiastków śladowych w ilościach zapewniających prawidłowy przebieg procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

Dawkowanie carbo:
Carbo spożywa się jako napój węglowodanowy w ilościach zależnych od stopnia ociążenia wysiłkiem fizycznym, intensywności treningu i masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059


1) ACTIVITA Carbo Energy Power Dynamic

Carbo Energy Power Dynamic – to extra mocny koncentrat węglowodanowy wzbogacony odpowiednio dobranymi minerałami i witaminami. Stanowi idealne źródło energii polecanym sportowcom obciążonym bardzo dużym wysiłkiem fizycznym: szczególnie w sportach wytrzymałościowo-siłowych, siłowych i wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi itp.). Zapewnia systematyczne i odpowiednie dostarczanie czystej energii podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Bogaty skład węglowodanów naszego preparatu (glukoza i maltodekstryny) zapewnia odpowiednio długi czas działania. Glukoza wchłania się bardzo szybko i dostarcza energii bezpośrednio po spożyciu preparatu, jest to natychmiastowy zastrzyk mocy. Maltodekstryny dostarczają energię stopniowo w dalszej fazie wysiłku.

Carbo Energy Power Dynamic utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, co opóźnia objawy zmęczenia. Preparat wzbogacony jest odpowiednią ilością składników mineralnych ( sód, potas,wapń i magnez), które dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupełniają tracone elektrolity i są odpowiedzialne za prawidłowa prace skurczu mięśni. Minerały te zapewniają maksymalne wykorzystanie energii zgromadzonej w Carbo Energy Power Dynamic. Niweluje poczucie znużenia i wyczerpania wysiłkiem fizycznym, dzięki czemu pomaga przezwyciężyć kryzysy podczas intensywnego treningu. Carbo Energy Power Dynamic skutecznie gasi pragnienie zapobiega odwodnieniu i wyczerpaniu organizmu. To preparat łatwo rozpuszczalny o orzeźwiających smakach.

Wartość odżywcza w 100 g:

- Białko max 0,15 g
- Tłuszcz 0,0 g
- Węglowodany (w tym:) 93,5 g
- Monosacharydy 1,85 g
- Disacharydy 6,53 g
- Polisacharydy 85,12 g
- Witaminy

Wartość energetyczna: 359,0 kcal

Dostepne smaki:

- cytryna,
- czarna porzeczka,
- kiwi,
- pomarańcz,
- truskawka,
- mięta tropik,
- mięta jabłko.

Ceny & opakowania:

1000 g - ok. 25 zł
1500 g - ok. 42 zł
3000 g - ok. 78 zł

Cena za 100g: ~2,50 zł

Opinie:

- dobrze sie rozpuszcza natomiast smak jabłkowo miętowy nie jest za rewelacyjny,
- cytrynowy przeciętny ale kupiłem 3 kg za 40zł więc nie narzekam; miałem próbki smaku kiwi <- polecam,
- smak pomarańczowy ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059


2) BIOGENIX Carb

Węglowodany o zróżnicowanym indeksie glikemicznym są podstawowymi mieszankami odżywczymi, stosowanymi w sporcie, w celu uzupełnienia energii podczas wysiłku oraz nadkompensacji glikogenu w okresie powysiłkowym. Zróżnicowanie pod względem indeksu glikemicznego sprawia, że tego typu preparaty podnoszą zarówno, szybko poziom glukozy, jak też utrzymują długoterminowo wyrównany poziom tego cukru we krwi. Daje to zarówno błyskawiczny "zastrzyk" energii, jak również zabezpieczenie energetyczne dalszych etapów pracy. W celu osiągnięcia zróżnicowania indeksu glikemicznego, zestawiane są ze sobą najczęściej: glukoza i maltodekstryny. Jednakże zasadność stosowania podobnych zestawień poddawana była krytyce, gdyż nagły wzrost glikemii w efekcie wchłaniania glukozy, w warunkach wysiłkowych może sprzyjać degradacji erytrocytów poprzez mechanizmy osmotyczne, mostkujące, glikacyjne i wolnorodnikowe, w warunkach powysiłkowych - upośledzeniu utylizacji mleczanu, zaś spoczynkowych - huśtawce glikemicznej i insulinooporności. Dla tego też wiele, nowszych preparatów węglowodanowych opartych jest jedynie o maltodekstryny. Same maltodekstryny, jakkolwiek bardzo dobre, nie dają jednak ani szybkiego "zastrzyku" energii, ani bardzo, bardzo długotrwałego wyrównania glikemii, co zmusza do wczesnego włączenia ich suplementacji i częstego powtarzania dawki podczas długich wysiłków, wieloetapowych rozgrywek i wielokonkurencyjnych zawodów. Pod marką BIOGENIX opracowano i opatentowano preparat CARB Bx, który dostarcza przełomowego rozwiązania. W preparacie zestawiono szczególne węglowodany -pentozy (D-rybozę), laktony (glukuronolakton), drobno- i średnio cząsteczkowe polimery glukozy (maltodekstryny) oraz polimery wielkocząsteczkowe (nutriozę), które wzbogacono dodatkiem
tauryny.

Pierwszy, szybki efekt ergogeniczny (pracotwórczy), bez wzrostu glikemii, rozpoczynają: D-ryboza, glukuronolakton i tauryna.
Ryboza ułatwia wnikanie do komórek mięśni szkieletowych i mięśnia sercowego glukozy pochodzącej z rezerw glikogenu wątrobowego. Jednocześnie dostarcza cząsteczek koenzymu A i adenozyny, niezbędnych do syntezy hemu i zamiany energii chemicznej glukozy w energię metaboliczną. Glukuronolakton jest prekursorem rybozy, więc przedłuża i podtrzymuje jej działanie. Sprzęga i usuwa szkodliwe produkty hemolizy wysiłkowej, gromadzące się w krwiobiegu i upośledzające metabolizm tlenowy. Jednocześnie zwiększa pojemność tlenową krwi, gdyż dostarcza NADPH do redukcji glutatinu i syntezy hemu. Wiąże niemal wszystkie kwasy karboksylowe, stanowiące podstawowe źródło energii przy deficycie glukozy, i wprowadza je do komórek mięśniowych, gdzie te, uwalniane w efekcie enzymatycznej hydrolizy, zostają wykorzystane do produkcji energii w mitochondriach.

Tauryna hamuje degradację erytrocytów i ułatwia wnikanie glukozy do komórek mięśniowych. Stabilizuje również jony wapniowe, który to efekt prowadzi do udokumentowanego badaniami wzrostu wydolności tlenowej.

Kolejne, szybsze, dłuższe i bardzo długie efekty ergogeniczne gwarantują maltodekstryny i nutrioza, które równomiernie uwalniają glukozę do krwiobiegu z cząsteczek polimerów, wyrównując i stabilizując długoterminowo glikemię, zarówno w warunkach metabolizmu wysiłkowego, jak też powysiłkowego i spoczynkowego.

CARB Bx przeznaczony dla osób aktywnych i sportowców jako środek doraźnie i trwale zwiększający zdolności wysiłkowe, poprzez bieżące zaopatrzenie energetyczne i powysiłkową nadkompensację glikogenu.

Wartość odżywcza w 100 g:

- Białko 0,0 g
- Tłuszcz 0,0 g
- Węglowodany 95,0 g
- Tauryna 400 mg
- Glucuronolakton 200 mg
- D-ryboza 200 mg
- Błonnik pokarmowy rozpuszczalny 2,55 g
- WItaminy

Wartość energetyczna: 1591 kJ / 380 kcal

Dostepne smaki:

- jabłko
- czarna porzeczka

Ceny & opakowania:

1000 g - ok. 21 zł
2500 g - ok. 48 zł
3700 g - ok. 69 zł
6000 g - ok. 104 zł

Cena za 100g: ~2,10 zł

Opinie:

- smak jabłkowy - bardzo dobry smak, świetnie orzeźwia po treningu. Z rozpusczalnością nie ma problemów
- dobre smaki i rozpuszczalnosc
- rozpuszczalnosc dobra ale nie dalbym oceny maksymalnej, smaki dobre: pomarancza git, a jablko to w ogole mmm :)
- rozpuszczalnośc bardzo dobra, smak czarna pożeczka nieźle orzeźwiający, skład bardzo dobry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059


3) HI TEC Carbo Plus

Carbo Plus to nowoczesny praparat weglowodanowy wzbogacony o HCA, tauryne, ryboze, glukuronolakton i pelen zestaw witamin z grupy B oraz witaminy antyoksydacyjne C i E. Carbo Plus to produkt przeznaczony dla osób uprawiajacych sporty silowe, wytrzymalosciowe (biegi dlugodystansowe, gry zespolowe) oraz wytrzymalosciowo-silowe. Maltodekstryny, zawarte w Carbo Plus, sa polimerami glukozy o sredniej dlugosci lancucha, które dostarczaja w krótkim czasie duzo energii dla pracujacych miesni i ulatwiaja szybka resynteze glikogenu miesniowego w fazie nadkompensacji potreningowej. Carbo Plus, obok maltodekstryn, zawiera silne substancje ergogeniczne, które poteguja adaptacje organizmu do zwiekszonego wysilku fizycznego i przyspieszaja regeneracje potreningowa. Kluczowym substratem w regeneracji zapasów ATP, zuzywanego w duzej ilosci m.in. do skurczów wlókien miesniowych, jest ryboza. Bierze ona takze udzial w syntezie kwasów nukleinowych, niezbednych w procesach syntezy bialek miesniowych. Zastosowany w Carbo Plus glukuronolakton, prekursor syntezy rybozy, nasila dzialanie samej rybozy a takze hamuje jej rozpad. Ponadto zwiazek ten bierze udzial w regeneracji glutationu, który jest jednym z najwazniejszych antyoksydantów komórkowych. Zastosowana w preparacie tauryna silnie hamuje katabolizm wysilkowy i powysilkowy, utrzymuje wysokie stezenie wapnia w komórkach miesniowych, zmniejsza synteze serotoniny w mózgu a tym samym ograicza zmeczenie powstale podczas wysilku oraz wykazuje dzialanie insulinomimetyczne. Dodatkowym atutem Carbo Plus jest obecnosc kwasu hydroksycytrynowego (HCA), który hamuje synteze kwasów tluszczowych z prekursorów cukrowych, stymuluje matabolizm tluszczu, chroniac jednoczesnie bialka przed katabolizmem. Carbo Plus przyniesie duza korzysc przedstawicielom sportów wytrzymalosciowych, w przypadku uzupelniania zasobów energii przed, w trakcie (tzw. zywienie na trasie) oraz po treningu.

Wartość odżywcza 100 g:

- Białko 0,4 g
- Tłuszcz 0,0 g
- Węglowodany 92,1 g
- HCA (kwas hydroksycytrynowy) 1000 g
- Glukuronolakton 250 g
- Witaminy

Wartość energetyczna: 1573 kJ / 370 kcal

Dostepne smaki:

- bez samkowy

Ceny & opakowania:

1000 g - ok. 28.90 zł
3000 g - ok. 69.90 zł

Cena za 100g: ~2,89 zł

Opinie:

- niestety brak opini na temat tego produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059


4) HI TEC Carbo Pur

Carbo Pur jest hydrolizatem złożonych węglowodanów (maltodekstryn) uzyskanym ze skrobii kukurydzianej, które stanowią idealne źródło energii dla mięśni podczas szczególnie długotrwałych i intensywnych jednostek treningowych.

Suplement nie zawiera fruktozy, tylko 1% dekstrozy, 5% maltozy, 8% maltotriozy i 82% wyższych oligosacharydów, które zwiększają skuteczność działania Carbo Pur, powodując jednak przy tym, że nie jest on tak dobrze rozpuszczalny jak produkty zawierające więcej cukrów prostych. Dzięki odpowiedniemu pokierowaniu procesem hydrolizy wchłanianie Carbo Pur jest długotrwałe i równomierne oraz nie wpływa na poziom insuliny. Suplement dostarcza wiele kalorii potrzebnych podczas intensywnego obciążenia wytrzymałościowego.

Carbo Pur wspomaga także rozwój masy mięśni u osób o wzmożonej przemianie materii (tzw. "hardgainerów"). Szybkie wchłanianie dużej ilości węglowodanów pozwala dostarczać organizmowi dostateczną ilość energii również przy przyśpieszonej przemianie materii (duży wysiłek fizyczny, nadczynność tarczycy itd.). W ten sposób powstrzymana zostaje redukcja rezerw własnych organizmu, np. depozytów aminokwasów w mięśniach.

Carbo Pur wspomaga również trening siłowy. Wielu kulturystów, bezpośrednio po treningu stosuje

Carbo Pur (np. z Perfect Amino), aby dostarczając jednocześnie budulca i energii, umożliwić natychmiastowy przyrost masy mięśni.

Wartość odżywcza 100 g:

- Białko 0 g
- Tłuszcz 0 g
- Węglowodany 96 g
- Wyższe oligosacharydy 82,0 g
- Maltotrioza 8,0 g
- Maltoza 5,0 g
- Dekstroza 1,0 g
- Witaminy

Wartość energetyczna: 1637 kJ / 384 kcal

Dostepne smaki:

- bez smakowe

Ceny & opakowania:

1000 g - ok. 19.90 zł
3000 g - ok. 54.90 zł
6000 g - ok. 99.90 zł

Cena za 100g: ~1,99 zł

Opinie:

- smak bez smaku, mieszałem z carbo activity
- piłem to carbo bez smakowe, rozpuszczalnośc bez problemów ogólnie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059


5) OLIMP Carbo

Węglowodanowy koncentrat w proszku OLIMP CARBO jest kompleksowym preparatem węglowodanowo-witaminowo-mineralnym wyprodukowanym z myślą o sportowcach obarczonych dużym wysiłkiem fizycznym tj. uprawiających gry zespołowe (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka itp.), dyscypliny wytrzymałościowe, wytrzymałościowo-siłowe oraz siłowe. OLIMP CARBO pomoże Ci w okresie kryzysu energetycznego, a także podczas intensywnych i wyczerpujących treningów. OLIMP CARBO zawiera zestaw węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha, tj. mono-, oligo- i polisacharydy, w odpowiednio dobranych proporcjach. Zapewnia optymalne pod względem jakościowym i ilościowym systematyczne dostarczanie energii w czasie długotrwałego wysiłku fizycznego. Nie zawiera sacharozy. Wśród węglowodanów znajduje się glukoza. Glukoza jest monocukrem wchłanianym bardzo szybko i dostarcza energii bezpośrednio po spożyciu. Natomiast maltodekstryny (polisacharydy), dostarczają energię sukcesywnie w dalszej fazie wysiłku. Optymalnie dobrany zestaw węglowodanów w preparacie OLIMP CARBO stanowi zarówno szybko działające, jak również trwałe źródło energii. Stosując preparat OLIMP CARBO obcy Ci będzie efekt znużenia i wyczerpania; bowiem spożycie preparatu energetycznego umożliwia utrzymanie stałego poziomu cukru we krwi, a wytwarzana energia utrzymuje się na stałym poziomie przez cały czas trwania wysiłku. OLIMP CARBO stosowany bezpośrednio po treningu jest niezastąpionym źródłem energii odbudowującym zużyte zapasy glikogenu mięśniowego. OLIMP CARBO zawiera ponadto zestaw niezbędnych witamin i składników mineralnych, w tym pierwiastków śladowych (chrom, molibden, selen) w ilościach zapewniających prawidłowy przebieg procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

Wartość odżywcza W 100 g:

- Białko 0,0 g
- Tłuszcz 0,0 g
- Węglowodany 93,0 g
- Maltodekstryny,
- Glukoza
- Witaminy

Wartość energetyczna: 1554,7 kJ/371,9

Dostepne smaki:

- cytrynowy
- pomarańczowy
- wieloowocowy
- truskawkowy

Ceny & opakowania:

1000 g - ok. 20 zł
1500 g - ok. 35 zł
4000 g - ok. 80 zł

Cena za 100g: ~2 zł

Opinie:

- super się rozpuszcza, delikatny smak pomarańczy ,nie za słodki (w sam raz) po prostu idealny
- rozpuszczalnosc dobra, smak pomaranczowy jednak nie przypadl mi do gustu ale jest jak najbardziej znosny
- rozupuszczalnosc dosc dobra
- smak rzecz gustu pomarańczowy nawet mi smkaowałc choć moim zdaniem smak malo intensywny
- bardzo pyszny w smaku,pieknie sie rozpuszcza,ogolnie na +
- dobrze sie rozpuszcza, pomarancza smakuje dosc dobrze, truskawka sztuczna i mdla ogolnie na plus ale pomarancza
- smak super szczególnie cytrynowy,dobrze sie rozpuszcza ogólnie może byc :)
- smak, rozpuszczalność - bardzo dobre
- cytrynowy wg mnie przeciętny; pomarańcz jak najbardziej ok.
- dobre smaki i rozpuszczalnosc
- ja właśnie dzisiaj zakupiłem Carbo Olimpu cytrynowe, wcześniej miałem truskawkowe, ale cytrynka o niebo lepsza, a i nigdy nie interesowałem się innymi Carbo, a widać, że można się zagłębić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059


6) TREC Max Carb

Carbo Max jest wysoko-węglowodanowym dodatkiem odżywczym, stanowiącym idealne źródło energii polecanym sportowcom obciążonym dużym wysiłkiem fizycznym: szczególnie w sportach wytrzymałościowych (gry zespołowe, biegi, kolarstwo itp.) oraz w sportach wytrzymałościowo-siłowych oraz siłowych.

W Carbo Max zawarta jest specjalna kompozycja węglowodanów prostych (glukozy) oraz złożonych (maltodekstryn) zapewnia ciągłe uzupełnianie energii traconej podczas wysiłku fizycznego i utrzymywanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi co opóźnia objawy zmęczenia. CARBO MAX wzbogacony jest dodatkowo o składniki mineralne (sód, potas, wapń i magnez) regulujące gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu. Minerały te dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupełniają tracone z potem elektrolity oraz regulują pracę skurczu mięśni. Zapewniają one również pełne wykorzystanie energii dostarczonej w CARBO MAX, uczestnicząc w metabolizmie glukozy. CARBO MAX jest łatwo rozpuszczalnym koncentratem o orzeźwiającym cytrynowym smaku. Skutecznie gasi pragnienie zapobiega odwodnieniu i wyczerpaniu organizmu. Stosując CARBO MAX odczuwamy natychmiastowy wzrost siły, energii i wytrzymałości.

Wartość odżywcza w 100 g:

- Białko 0 g,
- Węglowodany 95,71 g,
- Tłuszcz 0 g,
- Sód 0,7 g,
- Wapń 400 mg, 50% (RDA - zalecenego dziennego spożycia)
- Potas 200 mg,
- Magnez 150 mg, 50% (RDA - zalecenego dziennego spożycia)
- Witaminy

Wartość energetyczna w 100 g: 1627 kJ / 383 kcal.

Dostepne smaki:

- pomarańćzowy
- cytrynowy

Ceny & opakowania:

1000 g - ok. 28 zł
2000 g - ok. 49 zł
3000 g - ok. 64 zł

Cena za 100g: ~2,80 zł

Opinie:

- pomarańcz, cytryna dobrze rozpuszczalne i smaczne carbo.
- cytryna ok, pomarancz taki sobie, "plus" za duzą zawartosc mineralów
- rozpuszczalnosc lepsza od BX'a - smak pomaranczowy bardziej intensywny od biogenixa i chyba slodszy, nie pamietam bo dawno jadlem bxa ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059


7) VITAL MAX Complex Carbo3X

Odżywka węglowodanowa, będąca mieszaniną węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania. Wzbogacona została także w witaminy i minerały w odpowiednich proporcjach. Przeznaczona jest dla sportowców wszystkich dyscyplin , zarówno siłowych jak i wytrzymałościowo - szybkościowych.

Najczęściej odżywki typu Carbo używają biegacze, kolarze, pływacy, piłkarze, koszykarze, ale także trójboiści czy kulturyści. Odżywki węglowodanowe mają za zadanie jak najszybsze uzupełnienie energii w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i po jego zakończeniu.

Zastosowane w Vitalmax Carbo Complex węglowodany o różnych długościach łańcucha, w optymalnie dobranych proporcjach, pozwalają na stopniowe odzyskiwanie traconej energii i elektrolitów. Odżywka przyjęta bezpośrednio po wysiłku pozwala uzupełnić zapasy glikogenu w mięśniach co ma decydujące znaczenie w procesach katabolicznych.

Wartość odżywcza w 100 g:

- Białko 0 g 0 g
- Węglowodany 93 g 37,2 g
- Tłuszcz 0g 0g
- Maltodekstryna 80 g
- Dekstroza 10 g
- Fruktoza 8 g
- Minerały
- Witaminy

Wartość energetyczna: 1581 kJ/372 kcal

Ceny & opakowania:

1000 g - ok. 24 zł
2250 g - ok. 47 zł
4500 g - ok. 84 zł

Cena za 100g: ~2,40 zł

Dostępne smaki:

- pomarańczowy
- cytrynowy
- kiwi
- wiśniowy

Opinie:

- piłem smak kiwi, na początku był b.dobry lecz później lewdwo w siebie go wlewałem, zdecydowanie za słodki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65059
THE END

Całkiem ładnie to wyszło, możecie już się wypowiadać, jeżeli macie jakieś swoje propozycje to piszcie a postaram się tutaj zamieścić.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20213
Bardzo ladnie napisane-SOG-jak najbardziej sie nalezy :) Wlasnie niedlugo mam zamiar pierwszy raz qpic carbo i ta rozpiska na pewno sie przyda.thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem...=Energia,Siła,Wytrzymałosc...

Następny temat

MASS XXL

Fruzelina