SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo-NOX™ vs. Vitargo®CL™ - wiemy, co lepsze !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
(...)
W tym miejscu chciałbym skończyć polemikę z informacjami marketingowymi promującymi Vitargo®. Pragnę jednocześnie podkreślić, iż nie neguję skuteczności działania samego suplementu, ale żadną miarą nie mogę się zgodzić z tym (przeczy temu zarówno teoria, jak i praktyka), że jest to najlepsza odżywka, jeśli chodzi o powysiłkowe uzupełnianie glikogenu mięśniowego. Oraz, że inne suplementy oparte na węglowodanach powodują ‘notoryczne’ dolegliwości żołądkowe.
(...)

(...)
Ten skromny, nazwijmy go ‘eksperyment naukowy’, pokazał również duże, indywidualne rozbieżności, jeśli chodzi o szybkość przyswajania poszczególnych suplementów czy też czystej glukozy. Ale przede wszystkim udowodnił, mam nadzieję nie tylko uczestnikom badania, że jeśli marketing sportowy stara się promować produkty, których działanie w swych podstawowych założeniach pozostaje sprzeczne z tym, co mówi biologia na poziomie gimnazjum, to z dużym dystansem należy do takiego produktu podchodzić.
(...)

(...)
Dlatego, trzymajcie się NAJLEPSZYCH, bo sukces jest zawsze ich udziałem...
(...)

Carbo-NOX™ vs. Vitargo®CL™ - wiemy, co lepsze !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Dobre nie wiedziałem ... więcej takich tematów poproszę :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką rybę wybrać?

Następny temat

Mariusz Pudzianowski na Wielkim Otwarciu nowego FRU FITNESS

WHEY premium