SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo Max TREC - Opinia !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
W sumie to dam ci soga.. w końcu święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja też chce

Piotrek - jakoś nigdy nie moge sie powstrzymać średnica 40cm bez ketchupu - to to na co czekam dwa tygodnie z podwójnym serem i podwojnym salami jutro sie wybieram o ile moja pizzeria otwarta bedzie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sie chłopaki rozbrykali
Fakt,jeśli jesteś keto to... smacznych lodów..ale ja polecam to co xxxxxl
I wcinam węgle jak złoto.I psycha ok
Odnośnie fruktozy to ona ma brzydkie całkiem włąściwości bowiem w większych ilosciach (powyzej chyba 50 gram-za AD) zasuwa w tłuszczyk aż miło...
ps. wiecie jak ja robię lepszą definicje??Nic nie robie.Koneic zimy i jestem lżejszy 3 kilogramy.I pocięty.Do lata zejdę nieco z wegli(ale niewiele) i mam co chce.No ale masy nabrać jest niemal jak walka z wiatrakami...
Pozdro.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczęściarz grrrr - powinni cię za to spalić na stosie jako czarownika hrhrhr

u mnie dzisd carb-up zaczyna sie po wieczornym treningu - no i wiecie za czym najbardziej tęsknię ? za świeżym, gorącym chlebkiem hehehe pieczywo to coś czego najbardziej mi brakuje na keto, tak więc jutro będzie lekkie chlebowe obżarstwo, z rana zwykły a po południu razowy hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
u mnie przed godizno poszło 300g zwykłego ceiplutkiego jeszcze wiejskiego chlebka

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
He he.. ja mam dziś carb-loada :) Rano porcja rodzynek weszła potem przypompowałem krew we wszystkie mięśnie i wypaliłem resztki glikogenu a teraz zajadam serek z rodzynkami i cukrem waniliowym - mniaaaammmm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nam dobrze panowie hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
o kurcze zapomniaełm o rodzynkach - lece do kuchni moze są jeszcze czas na 2 posiłek (tylko co ja zjem hmm ) życ nie umierać

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
meczcie sie chlopaki
ja bede jadl do bolu na swieta sernik z rodzynkami ,mazurki swiateczne,kielbaski,wedlinki, schabiki i browarek ajak

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ajak

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLA

Następny temat

zamowienia z zagranicy

Wiecej