SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo+XP+gainer+białko+Bcaa+?mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Witam
Piszę w sprawie oceny i dodatkowych sugestii co do tych odżywek .
Staż 1,5 roku . wcześniejszy cykl skończyłem tydzień temu dokładnie CM3 i Gainer Gigant mega mas 4000 . Teraz chce zaczać cykl na Carbo + xp + gainer + baiłko + Bcaa i zastanawiam się czy nie dorzucić do tego zwykłego monohydratu , a dokładnie creatine micronized 200 mesh .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ale jak? Skończyłeś kredke i chcesz od razu następną ładować?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
odczekaj miesiąc albo 2 i dopiero wtedy zacznij cykl. Co do supli to dobre są.. xp przed treningiem a po treningu 5gr creatine micronized 200 mesh w nietreningowe rano 5 gr samej krety, carbo po treningu, gainer i bialko wg brakow w diecie, bcaa przed i po treningu. Dawaj soga :D

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Kreatyne moze brac nawet cały rok... Nic sie mu nie stanie.

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Szfax co ty gadasz stała suplementacja kreatyną zasadniczo różni się od brania w cyklach.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
ta stala suplementacja jest w ilosci 3gr/dzien z tego co wiem to lepiej cyklicznie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
w sumie trochę złe to ująłem bo , chodzi mi o to ze chce kontynuować ten cykl , bo wcześniej brałem cm i gainera przez okres 2-3 tygodni , a teraz chce zrobić kontynuacje tak na 3-4 tygodnie , ale uwzględniając te odżywki które podałem wcześniej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No to co innego. Możesz śmiało lecieć dalej.

edit choć napisałeś że skończyłeś tydzień temu to juz chvj wie o co ci chodzi

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 2011-02-10 21:15:46

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
pewnie liczy gainera jako cykl...

ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html]] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M.A.N SWAGGER man

Następny temat

dawkowanie, miarka do roznych odzywek

WHEY premium