SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo+Monohydrant+Dextrex+Glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Witam! BARDZO WAZNE PRZYDA SIE ROWNIEZ INNYM JESLI ODPOWIECIE NA PYTANIA. :) Dzieki z gory.

Jestem początkującym w sprawach odżywiania się podczas treningu oraz po nim i w dniach wolnych mam ustawiony plan treningowy na 5 dni tygodniowo każdy dzień to inna partia mięśni środa i niedziela mam wolne. Dużo ludzi (w tym osoba była farmacętka )poleciła mi kreatyne. Nie tak ze poleciła lecz powiedziała że moge to spozywać. Wcześniej dała mi L-glutamine odzywke bialkowa ktora jadlem po treningu. Dziś zakupiłem Monohydrant Kreatyny + dexterex za free dostalem oraz carbo nox wszystko z Olimpu i jakis shaker na 700 ml. Diety nie mam ulozonej lecz staram sie jesc wszystko co zdrowe z miare i duzo miesa. Nie mam za duzo pieniedzy teraz dlatego nie jadam duzo zdrowyuch rzeczy i nie mam dobrej diety.
Tutaj moje pytanie jak mam stosowac kreatyne carbo dextrex oraz ta odzywke bialkowa kiedy w jakich odstepach czasu?
Ja myslalem zeby carbo pic sobie podczas treningu lecz na opakowaniu pisze 50-90g (tutaj mam jeszcze jedno pytanko 1ml=1g ? jesli tak to duzo tego trzeba sypac i wszystko na 100 ml a 100 ml to w szakerze zaledwie 1cm w gore od samego dolu przeciez ja to na lyka wypije WTF ?"Mozecie to wytlumaczyc przy opkazji dobrze by bylo" )kreatyne wymieszana razem z dextrex'em w jednym szhakerze po treningu oraz bialko lecz nie wiem keidy to jesc rano czy na sen. Dodam ze nie jem wszystkiego tak jak jest na opakowaniu czyli zalecane dawkowanie tylko pije/jem tego mniej troche.

Wiem i prosze nie odpisywanie typu "uzyj opcji szukaj" bo na pewno jest cos takiego juz na forum lecz jest to wszysto porozrzucane i prosil bym o odpisanie a nie o wklejenie linku czyjegos :)

Bardzo prosze o odpowiedz jest to bardzo wazne dla mnie oraz moze sie przydac innym poczatkujacym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
kreatyna dt 5g rano i 5g po treninginu
dnt 5g rano
dextrexa daj po reningu ,carbo mozesz dac w ciagu dnia dla uzupelnienia wegli w tej twojej ,,diecie''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie trzeba być bogatym aby dieta była dobra.
Jajko - ok 40 gr
200-300g mięsa [np. mielone] - 2-3 zl
1 litr mleka - 2.5 zl
płatki owsiane - 6 zł
ryż - 6 zł

wcale bogatym nie trzeba być ;)
to tylko kilka produktów, jest wiele więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
kreatyne bd pil tylko po treningu razem z dextrex'em wsypie kreat i dextrex do jednego pomjemnika wymieszac z woda i po treningu wypic ale tak samo nie wiem na ile wody mam to lac mozecie powiedziec ?
a carbo zrobie sobie w trakcie treningu bede popijal sobie moge tak ? a bialko na noc lub z samego rana moze tak byc.
Z tym ze to carbo mam zamiar sypac so shakera 60g czyli 60 ml tak ? ? ? <--- mozecie napisac czy dobrze obliczylem xdd. Czyli bede sypal tego 60 ml na 100 ml wody ?? Troche to dziwne . Moge wlewac wiecej wody ?? np 500ml czyli 0,5L ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Odpowiadając zbiorczo lej wody ile chcesz. 60g to nie 60ml chyba że wody. Pozostałe pytania tak może byc.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
ja wymierzylem carbo 10 min temu 50 ml i zalalem 500 ml wody czyli dobrze zrobilem ? pozniej wsypie 5g kreatyny i 30 g dextrexu do jednego i zaleje 200 ml wody wypije na raz po treningu dobrze to zrobie? znaczy robie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
carbo to prawie to samo co dextrex wiec laczenie nie ma sensu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
mam zakupione jedno i drogie lecz polecali mi carbo podczas treningu popijac sobie a dextrex i kreatyne razem wymieszac i wypic po tyreningu. Ale chcialem zapytac sie u reszty jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
mozesz zrobic tak jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
jezeli nie cwiczysz powyzej 2h to carbo na treningu jest zbedne.

daj z 50g po treninguz kreatyna.
a jak skonczy sie carbo, to dextro i tyle.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 LAT, KREATYNA, BEZPIECZNE???

Następny temat

Pomoc przy wybieraniu odżywek

WHEY premium