SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carb bx - jak odmierzyć 50g ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. zacznijmy od tego ze jestem wrogiem kosmicznych ilosci wegli - wiec dawki rzedu 500 g dziennie codziennie mnie odstraszaja - sa inne lepsze wg mnie sposoby dostarczania kalorii nawet u osob o bardzo wysokiem zapotrzebowaniu

2. nie mam nic przeciw CELOWEMU stosowaniu carbo/gainera z zadaniem uzupelnienia ilosci ww do odpowiedniej - sam czasami wole wypic odzywke (proporcje robie sam) niz machac ryz (glownie ze wzgledu na czas i wygode)

3. wydaje mi sie (znowu) ze dzielisz wlos na czworo
brakuje w diecie ww (rzadkie) dodajesz carbo kiedy chcesz (o ile masz super odpowiedz isnulinowa jesli slabsza to albo potrzebujesz mniej ww albo dodajesz je do posilkow ktore zawieraja bialko i ew tluszcze)

4. jesli myle sie co do Twojego toku myslenia sorry nie pomoge ...

prosciej NIE potrafie chyba tego wyjasnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
sa inne lepsze wg mnie sposoby dostarczania kalorii nawet u osob o bardzo wysokiem zapotrzebowaniu

czy ja jakis niedouczony jestem czy chodzi o ładowanie wegli z prochu ?

pzdr


Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2010-11-10 22:20:27

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w powyzszym zdaniu sa dwie idee

jedna wskazuje ma pomysl Wiad'a o koniecznosci spozywania duzej ilosci ww np w postaci proszku carbo
druga moja ktora nie widzi potrzeby az takich kosmicznych ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie, znowu nie zrozumiałeś. Problem jest taki: dlaczego gainer zaleca się stosować w dni nietreningowe a carbo nie, skoro - według także i Twojego wzoru - carbo+białko to gainer. Cała reszta, czyli czy potrzeba ww, czy nie potrzeba, kiedy trzeba i czy można inaczej nie ma znaczenia. Jeśli nie jesteś zwolennikiem ww w "dużej" ilości to nie jesteś zwolennikiem tak stosowania carbo, jak i gainera 10%. Więc w ogóle nie na tym problem polega.
Rozmowa klienta w sklepie:
Klient: brakuje mi ww w diecie, co pan proponuje?
Sprzedawca: Gainera 10%.
Klient: to może wezmę carbo i aminokwasy, bo Biniu powiedział, że to to samo.
Sprzedawca: Nic podobnego-carbo tylko w okolicach treningowych, co też jest uwidocznione na opakowaniu. Tu ma pan etykietę jednego i drugiego.

Audiotele:
1. Biniu nie ma racji, że to to samo.
2. Biniu ma rację, a producent "zapomniał" o innym niż okołotreningowe zastosowanie carbo do białka (już nieważne nawet jak podanego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w odczuciu binia
biniu ma racje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stary skład witamin olimp

Następny temat

Test diety JEM/NIE JEM prosze o poprawki

WHEY premium