SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carb Cycling do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Jak na moje oko chyba każdy może stosować takie proporcje. Tylko z tym białkiem może nie tak bardzo dużo, ja wiem że toleruję takie ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
aha, bo iwesz spotkałem się tutaj na forum bardziej z 2,2g białka na 1kg ciała i teraz juz mi się miesza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zależy od twojej budowy i genetyki generalnie możesz spróbować

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Jakby coś było nie teges to objawy przebiałkowania znasz A jak nie znasz to na forum się poniewiera.

Po trenie lepiej carbo czy owoc? Osobiście chętnie opierdzieliłbym banana Aaa, właśnie ponoć mleko to bardzo dobry gainer potreningowy, może pierdziolnąć pół litra po trenie - laktozę trawię Generalnie nie jestem specjalnie prosuplementacyjny jeśli chodzi o suple żywnościowe - białka, carbo, gainery, bulki - po co kombinować jak można naturalnie?

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-12-01 16:24:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po treningu jak masz carbo to je zużyj potem dawaj owoce polecam suszone
banana też możesz wsunąć
co do mleka znów można by snuć wiele teorii osobiście jak piłem gainery dawałem do 300ml mleka do nich teraz daje płatki z bialkiem i mlekiem i też sobie chwalę używam 0,5%

pokrótce

"milk contains a combination of both casein (a slow digesting protein) and whey (fast acting), along with a large proportion of the branched chain amino acids (BCAA). It also contains carbohydrates (lactose, see my note at the end of this piece), along with minerals, both sodium and potassium. Of course, milk automatically contains fluid and hydration/fluid balance is also important for optimal performance and recovery."

“Consumption of low-fat milk appears to create an anabolic environment following resistance training and over the long term with training, it appears that greater gains in lean mass and muscle hypertrophy can be obtained. Furthermore, milk may also lead to greater losses of body fat when it is consumed following resistance training.”

pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
No właśnie o to mi chodziło Jak mleko będę jadł tylko na śniadanie kiedy organizm wsysnie co popadnie i po treningu, to laktoza mi nie grozi, może nawet pomoże

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-12-02 06:55:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zawodowcem nie jesteś więc nie przejmował bym się tym nad to tylko jak pisze nie za dużo szklanka wystarczy pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Pół litra sobie walnę, akurat będzie w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
próbuj tylko dawaj 0,5 % i powinno być ok możesz po miesiącu napisać co zaobserwowałeś

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Dla mnie picie mleka to sama radość A to nikt z forum jeszcze nie robił testów na ludziach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna dieta (190 cm, 105kg)

Następny temat

Plaski brzuch

WHEY premium