SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZy to przeszkadza?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZy w przyrostach masy miesniowej przeszkadzaja ponizsze rzeczy (chodzi o przyrosty wymierne):

1) palenie 3-5 papierosów tygodniowo
2) raz w sobote dluzszy pobyt bez jedzenia, ostatni posilek o 20 (boagty w bialko i ww) nastepnie disco (oczywiscie zero picia alkoholu itp) malo tanczenia w sumie moze z godzina. Powrot do domu o 3-5 nad ranem odrazu bialko na sen i spac.
3) sex (1-2 razy w tygodniu)
4) 1,5 godziny pod rzad w tygodniu intensywnego W-F'u . Po nim jem tylko chelebek z szynka i duuuuuzo wody.

czy kontynuwoac te czynnosci czy wyeliminowac, dla mnie bez roznicy.


"Jeżeli ktoś Cie nadepnie przeproś go"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1) palenie 3-5 papierosów tygodniowo JEŚLI DAJESZ RADĘ PALIĆ TAK MAŁO- TO...NIE PAL WCALE
2) raz w sobote dluzszy pobyt bez jedzenia, ostatni posilek o 20 (boagty w bialko i ww) nastepnie disco JEŚLI JUŻ IDZIESZ TO ZABIERZ ZE SOBĄ CHOĆBY AMINOKWASY (NAJLEPIEJ BCAA) (oczywiscie zero picia alkoholu itp) malo tanczenia w sumie moze z godzina. Powrot do domu o 3-5 nad ranem odrazu bialko na sen i spac.OK
3) sex (1-2 razy w tygodniu)HEHHE TO MASZ BIEDĘ- ZMIEŃ PARTNERKĘ ALBO ZAPROWADŹ JĄ DO LEKARZA-JOKE
4) PRZED NIM AMINOKWASY 20 MINUT A JAKĄŚ GODZINĘ PEŁEN POSIŁEK 1,5 godziny pod rzad w tygodniu intensywnego W-F'u . Po nim jem tylko chelebek z szynka i duuuuuzo wody. TO LIPA- POWINIENEŚ ODROBIĆ STRATY GLIKOGENU- POLECAM CARBO LUB GLUKOZĘ(OSTATECZNIE) OK 1G/KG CIAŁA W ROZTWORZE 6-8% PITE PRZEZ GODZINĘ OD TRENINGU- CO 10-15 MINUT RÓWNE DZIAŁKI
POTEM BIAŁKA (LUB PO 30-45 MIN)


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Michał , to chyba nie wina partnerki , patrz niżej "czy wyeliminować te czynności ? dla mnie bez różnicy" hehe




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
hrhrhrhrhrhrhrhrh

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, dla tego sportu potrafie sie ograniczyc do wszystkiego!

"Jeżeli ktoś Cie nadepnie przeproś go"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
hrhrh biedna ta partnerka zdradzona dla sztangi

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3273
Tomaj szkoda mi Ciebie.

Wiesz zastanow sie i moze powidz swojej dziewczynie ze jestes gotow poswiecic ja dla sztangi wtedy moze problem z "za czestym" sexem sie rozwiaze i bedziesz mogl calkowicie oddac sie swojej pasji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i chyba ze tak zrobie, mysle ze jeszcze nie czas na stałe zwiazki, troche sie zapedzilem.

"Jeżeli ktoś Cie nadepnie przeproś go"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zobaczcie TO !!

Następny temat

MIECZYSŁAW NOWACKI- "NIE SCHODZĘ PONIŻEJ PEWNEGO POZIOMU"

WHEY premium