SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY ktos mi pomoze nabrac wagi?????????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam problem bo nie moge nabrac wagi!cwicze juz z 4 lata(lecz z przerwami) wiec jakies tam pojecie mam o tym wszystkim!jakies diety i tym podobne cos nie moga pomoc!!Chcialbym nabrac wago i dpowiednio przerobic na rzezbe!nie chce byc potezny czy cos w tym stylu!poprostu LADNA RZEZBA!!!
aha mam 177wzrostu i waze teraz 66kg!no to przeciez anoreksja!!?!!?AZ STRACH!!!hehehe a jeszcze jedno ze jesli zyskam wage to potrafie ja momentalnie zgubic!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5435
Blue może to jest spowodowane jakimiś częstymi imprezkami :D ? Pewnie za dużo THC albo alkoholu a uwierz mi to niepomaga w budowie masy.
Pozdro

" Co wy tu robicie odkąd powstało życie ?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki KICKERS ale niestety nie mam za duzo czasu na studiach na ktorych jestem!!Sa to studia lotnicze o uwierz mi nie moge sobie pozwolic na imprezki jak i zarowno na THC!!!!!!!ale dzieki za rade!!POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Widocznie te jakieś diety i tym podobne były marne, albo się ich nie trzymałeś konsekwentnie skoro Ci waga momentalnie spadała. W dziale Odżywianie znajdziesz kopalnię wiedzy jak przybrać(polecam podwieszone tematy).

Pozdrawiam,
Jaronir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 644
Ja tez mam podobny problem, 180 cm, 68 kg <lol> podobnie jak Ty nie moge przybrac dlugotrwale na masie :( jakbys znalazl jakis sposob na poprawe tego stanu rzeczy - daj znac :) jestem tym rowniez zainteresowany ! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/temat127853/  Polecam iklex znajdziesz tam wszystko!pozdro dla zakrzes!!!Ma pojecie chlop!!!RESPECT!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
kup sobie metanabol to przytyjes!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
fajnie... tylko chyba zapomniałeś spojrzeć na datę :) Pozdro i obyś bana nie zerwał za to

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
sprawdz tsh czy jakos tak, sprawdz tarczyce. jesli ok to wiecej jedz.

ja mialem 184 cm i 57 kg teraz mam 184cm ;) i 94 kg.
masz straszne spalanie. jak takie mialem. zeby przytyc musialem jesc 6 razy dziennie (co 3 godzinki) miecho z kurczaka, ryz, makaron jajka, jogurty itp.
w sumie ponad 1500zl miesiecznie. to byl koszmar tyle jesc... ale teraz wygladam lepiej.
ty beda na studiach tak nie dasz rady wiec nie przytyjesz. ja robilem sobie wolne 2 miesace kazdego roku i jedzenie jak nalezy....a potem staralem sie by nie schudnac wiecej niz 3-4 kg.. po 3 latach z 57 mialem 94.



tuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
kto wznawia takie pytanie po 4 latach :(

po co ja sie rozpisuje...



tuo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Progresja

WHEY premium