SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY SOJAPROTEIN 90% -

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZY SOJAPROTEIN 90% - izolat białka sojowego w tabletkach zawierający pełen zestaw aminokwasów egzogennych. MOZNA BRAC Z HMB I Z THERMA DODATKOWO DO TEGO MAGNEZ ORAZ VITARAL CZY TO WYSTARCZA ???? JESLI CHODZI O WYMIANE CZEGOS TO PROSZE O INFO CO ZAMIENIC NA CO ?? DZIEKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Soja wyłącznie jako dodatek nie opieraj swojej suplementacji białkiem na białku roslinnym. Diete uzupełniaj białkiem zwierzęcym to ja bierz jako podstawe. Jeśli masz skromne ogranicznie budżetowe to polecam Ovopol . Pamietaj, że podczas robienie rzeźby należy zwiększyc ilośc białka do min 3 gr na kg. Z braniem hmb też bym polemizował.



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6891
Rowniez uwazam ze jezeli masz ograniczony budrzet to ovopol wychodzi najlepiej. Chyba ze kasa nie gra roli to polecam izolat serwatki. Co do HMB to róznie mówią, jedni sa zadowoleni inni nie. Na mnie osobiscie jakos działa ten suplement ale nie tak jak bym tego oczekiwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18156
Ja bym jeszcze polecił ci dołączyć do tego zestawy, zwłaszcza jak bierzesz therme, jakieś antyoxydanty. Np. vit. C, B-karoten, Green Tea, Koenzym Q 10, likopen.

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki
GG: 438179
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZA POMOC SOGI !!!

Następny temat

Która kreatyna jest najlepsza??

Wiecej