SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY POLICJA MOZE MNIE BEZLKARNIE ZATRZYMAC NA MIESC IE???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
scyzoryk można

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5861
Ostatnio szedłem z kumplem po mieście obydwaj w glanach, torby bo na trening szliśmy itp.Podjeżdża patrol zaczęli gadke kazali pokazywać torby przeszukali nas zapytali czy nie mamy żadnych naszywek o symbolice nazistowskiej spisali i puścili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
pawlos444 - nie radze Ci tak mówić bo wtedy wezmą Cie na komende bo wiadomo nie lubia cwaniaków a wtedy moga Cie przeszukać a jak ich zdenerwujesz to jeszcze dostaniesz pałką pare razy

Tynks-


Zmieniony przez - Tooncar w dniu 2007-12-08 02:23:48

Zmieniony przez - Tooncar w dniu 2007-12-08 14:14:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Mnie od jakiegoś czasu trapi jedna rzecz,wydaje mi się ze ciekawe to jest,np.idzie nieletni ma w {torbie,plecaku,siatce}piwa ,policja go przeszukuje i mu to znajdują,on jest nieletni mogą mu to zabrać ? skonfiskować ?

Zmieniony przez - mario p w dniu 2007-12-08 15:38:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
Zależy od policjanta dla kolegów fajki chcieli zabrać i zawieść do rodziców raz, ale tego nie zrobili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4952
Mojemu kumplowi straż miejska zabrała piwa, i zawiozła na deponaż i powiedzieli, że może je odebrać z rodzicami - i chcieli tylko zgłosić fakt dla szkoły (ale, że bardzo prosił to nie powiedzieli :p)
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie od jakiegoś czasu trapi jedna rzecz,wydaje mi się ze ciekawe to jest,np.idzie nieletni ma w {torbie,plecaku,siatce}piwa ,policja go przeszukuje i mu to znajdują,on jest nieletni mogą mu to zabrać ? skonfiskować ? Nie, nie mogą. Możesz posiadać beczkowóz spirytusu i nie mają prawa tego ruszyć. Natomiast nie masz prawa tego kupić W praktyce wygląda to tak, że jesli zgarną cię z fabrycznie zamkniętą butelką to jedyne co mogą zrobić to spytać gdzie kupiłeś, wtedy trzeba ściemniać. I nie należy nosić paragonów z monopolowego, bo jak znajdą to mają dowód potem idzie szybko na komende zeznania i bóg wie co żeby sprzedawcy koncesję cofnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
czyli wychodzi na to ze policjant bez nakazu nie może mnie przeszukać, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
USTAWA z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji

Art. 15. 1. Policjanci wykonując czynności, o których mowa w art. 14, mają prawo:

4) przeszukiwania osób i pomieszczeń w trybie i przypadkach określonych w przepisach Kodeksu postępowania karnego i innych ustaw;

5) dokonywania kontroli osobistej, a także przeglądania zawartości bagaży i sprawdzania ładunku w portach i na dworcach oraz w środkach transportu lądowego, powietrznego i wodnego, w razie istnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia czynu zabronionego pod groźbą kary;
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie :>

Następny temat

kombinacje

WHEY premium