SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY JUŻ CZAS?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
Witam. Mam 24 lata. waga aktualna 75kg Wzrost ok 172cm. Moja sytuacja wyglada tak że w grudniu zeszlego roku wazylem jeszcze 90kg przy poziomie bf-u ok 30%. Dzis waze 75 kg a waga pokazuje bf 19,5 % Na silownie jezdze 5 razy w tygodniu. Cardio zazwyczaj robie na czczo 45 min. czasami 2 x dziennie. Poczatkowym moim celem bylo zrzucenie zbednego tluszczu z zachowaniem jak najwiekszej ilosci masy miesniowej. A pozniej odpalenie cyklu 1-8 prop 100mg e2d juz na dodatnim bilansie w celu robienia masy. Srodki dawno leza i czekaja na swoj czas. Konczy sie 4 miesiac moich zmagan i diety. Patrzac w lustro jestem bardzo zadowlony z rezultatow, nie myslalem ze pojdzie tak dobrze. Wydaje sie ze zrzucilem sporoooo tluszczu jednoczesnie nabierajac objetosci w miesniach. I bardzo korci mnie do odpalenia swojego 1 cyklu na propie. Clom + nolva do odbloku sa, Profilaktyka w postaci czosnku, magnezu, omega 3 wszystko czeka..
Omega 3 stosuje caly czas. A pytanie brzmi czy warto juz na tym etapie odpalic cykl juz na dodatnim bilansie i starac sie robic sucha mase a w pasie jeszcze zleci? Czy odpalic propa i leciec jeszcze miesiac z cardio i ujemnym bilansem? Jest tez 3 opcja zeby zarzucic jakies ATD i dopalic na sucho jeszcze tluszcz ktory pozostal? Prosze o wyrozumialosc i szczerze odpwoiedzi ktore mi dadza do myslenia. Na nic sie nie napalam. Srodki leza i czekaja juz ponad rok. Chce poprostu podejsc do tematu jak najlepiej sie da..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
redukuj do 6 paka nawet kosztem miesa, potem kreatyna + lekka masa kontrolowana - nauczysz sie diety itp... i dopiero prop itd... lepiej rob jakosciowe mieso niz potem redukukowac z 20% BF (jak niby masz 19% teraz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
Dzięki Showcase za opinie, Sog poszedł.. Chciałbym jeszcze poznać kilka opinii..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
A jeszcze chcę zapytać co będzie najlepszym wyborem z tych produktów:
Formestane CEL?
INHIBIT E SNS ?
STOKED ?
E-BLOCK REVANGE?
ATD CHAPARRAL LABS?

a może polecacie coś innego co ograniczy konwertowanie testosteronu do estrogenu i wspomoże redukcję?

Zmieniony przez - adamex w dniu 2012-03-22 11:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
A ja bym na twoim miejscu polecial z propkiem kilka tygodni. Widac miche masz ogarnietaskoro potrafisz regulowac posilkami tak ze zgubiles fat. Jesli polecisz z propem z glowa to nie nabierzesz syfu. Moja rada: prop 1-8 100mg e2d + zbilansowana dieta. Pozdro

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29229
ja też bym już leciał z propkiem

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29229
a jaki staz na siłce? te 4 miechy rdukcji to chyba nie Twój staz?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
Oczywiście że to nie moj staz.. W mlodym wieku jeszcze mialem stycznosc z silownia, pozniej w okresie sluzby w wojsku regularnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Nie napalasz sie jak malolat na metanabol czy omnadren, masz pojecie o misce..moim zdaniem nie ma z czym czekac

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
Diete jak i trening ukladal mi Pan Radek Słodkiewicz, wiec tutaj problemow nie ma zadnych.. Kwestia tego co bedzie lepszym wyborem na tym etapie.. Nie chce lapac juz zadnego tluszczu nigdy wiecej.. Chce jeszcze dopalic reszte ktora zostala.. I pytanie co bedzie lepszym wyborem.. Czy dalej redukcja na sucho z dolaczeniem jakiegos ATD a propa zostawic na pozniej w celu zdobywania wzglednie suchej masy, czy moze juz go dolaczyc.. Pytanie brzmi czy on by pomogl, napedzil spalanie reszty tluszczu.. Wiecie jak to jest jak czlowiek widzi spore efekty.. Apetyt rosnie w miare jedzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antek, npp + prop

Następny temat

swędzące suty

WHEY premium