SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY 37cm w BIC TO JEST DUZO?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
no dziwne nie jest moje tez nie mam tłuszczu

Pozdrawiam wszystkich Marcel 7

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1064
panowie nie ma o co sie klucic niech kazdy wkleji po fotce swych bikow wtedy je ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja fotka jest nad moim nickiem, tyko wyszla bez sensu musze ja poprawic

Drum'n'Bass zapnij pass
>>>>>>POZDROWIENIA<<<<<<
___Kru Krunatos Stul Pe___
_______Giero Sikro________
________Hugo Skruo________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
ooo kp84 dobrze mowisz ja zrobie sobie fotki ale to gdzies tak po feriach je wstawie

Pozdrawiam wszystkich Marcel 7

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez wstawie to jest pewne tylko dopiero kolo kwietnia. Ej przyjaciele jak zrobicie te fotki to wladowujcie je do tego posta

Drum'n'Bass zapnij pass
>>>>>>POZDROWIENIA<<<<<<
___Kru Krunatos Stul Pe___
_______Giero Sikro________
________Hugo Skruo________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypowiedz Rzeznika:
Ehh byscie widzieli Moje 37 cm wyrzezbionego miesnia (dobrze widac zarysy rzezby)
AHA zebyscie wiedzieli, ze Luke 2003 to ja, czyli Rzeznik (moj wyglad przeraza starsze
panie i male dzieci, ostatnio nawet pudelek sasiadki sie mie przestraszyl jestem postrachem okolicy
W MOMENCIE GDY KTOS MU SUGERUJE ZE MA TROCHE TLUSZCZU ODWOWIADA OBUZONY
chyba zartujesz sama rzezba <SLYSZALEM O ROZNYCH RZEZBACH NIEKTORE NAWET ROBIA Z GOWNA>
Marcel taki dobry jestes zmiesz sie ze mna
Spokojnym treningiem dojde sobie kiedys do 44 w bic <NA SILOWNI DOJDZIESZ DO KOLESIA POPATRZYSZ I POJDZIESZ
ROZPOWIADAC EE ON TO MA TLUSZCZ CO INNEGO JA I MOJE CALE 37CM W BICEPSIE
to zalezy tez od wzrostu i czy to 36 czy 37 to jest sam tuszcz czy zrezba
NORMALNIE NIE DALEM RADY POSRALEM SIE ZE SMIECHU A I JESZCZE JEDNO NIE MARNUJ CZASU SMIGAJ ODRAZU NA MR. OLIMPIA
PO CO MASZ Z TAKA LAPA SIE MARNOWAC CHOC WIDZE JUZ JAKIES POSTEPY ZACZYNASZ POZOWAC DO ZDJEC
ALE TO BARDZO DOBRZE BO WIELE LUDZI CHETNIE ZOBACZY LAPE KINGKONGA ZYCZE CI POWODZENIA JESTEM NORMALNIE
TWOIM FANEM CZEKAM NA KWIETNIOWE ZDJECIE TERAZ ZAPEWNE ROBISZ MASE I CHCESZ SIE POKAZAC DOPIERO PO
CALKOWITYM OSUSZENIU MIESNIA CALE FORUM CZEKA GRATULUJE TEZ ANKIETY NO ALE KTO BY PRZY TAKICH WYNIKACH JEJ
NIE WSTAWIL. NORMALNIE RZEZNIK STULECIA JAK TAK DALEJ BEDZIESZ ROSL TO MOZE NAWET ZASTAPISZ BAZYLISZKA
KO... NORMALNIE POLOWA EXPERTOW Z TEGO FORUM TO BY CI MOGLA CIEZARKI SKRECAC. JAK BYM SPOTKAL KOGOS TAKIEGO JAK
TY TO IDE SIEDZIEC ZA MORDERSTWO ALE PRZYNAJMIEJ BYLA BY NISKA SZKODLIWOSC SPOLECZNA CZYNU BO PRZECIEZ ZABIL
BYM POTWORA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
werrrr jaj se nie mozna porobic , aha napisz mi jeszcze czy to co napisales wczesniej to mam rozumiec jako zart czy powaga


Drum'n'Bass zapnij pass
>>>>>>POZDROWIENIA<<<<<<
___Kru Krunatos Stul Pe___
_______Giero Sikro________
________Hugo Skruo________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już ktoś wcześniej napisał &#8222;nie ważna jest ilość liczy się jakość&#8221;

37 cm w ramieniu to dobre osiągniecie. Zakładając, że masz na ręce idealne zarysy mięśni wychodzą Ci żyły i masz proporcjonalny biceps do tricepsa.


Zapraszam na IRCA w sieci irc.pl kanał #Kulturystyka
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=61804 < masz jakieś pytania, pretensje pisz tutaj.
http://www.gym.glt.pl < Strona domowa.
Royal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4808
a ja wam powiem jedno.ile bym nie miał zawsze będzie mało i już!
kiedyś jak miałem 32cm to myślałem że 40 to dużo a teraz uważam że 40 to dramatycznie MAŁO!!!!!

MASA PONAD WSZYSTKO!!

Kiedyś będę miał 50 w łapie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
Ludzie nie wiem dlaczego zadajecie tak duzo zbednych pytan... Jesli macie w miescie jakas spoko silownie na pewno znajdzie sie tam ktos kto wam pomoze ulozy trenig, podpowie jaka odzyka bedzie najlepsza na budowanie masy itd. Pisze to dlatego ze tutaj jest masa bzdur i mozecie sobie zrobic krzywde albo uzywac czegos co wam w ogole nie pomoze itd. Nie wstydzcie sie zapytac kogos kto sie na tym zna na silowni i pamietajcie o tym zeby w razie jakich kolwiek komplikacji skontaktowac sie z lekarzem.
Stay negative

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..:;Pakero;:..

Następny temat

oceńcie mnie :)

WHEY premium