SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZEGO NIE JEŚĆ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Witam! Mam pytanie odnośnie tego co powinnam wyeliminować z diety. Chcę schudnąć. Chodzę na siłownię 3-4 razy w tygodniu. Mój trening wygląda w ten sposób że przez ok. 40 min ćwiczę na areobach i 30 min ćw. siłowe. Odżywiam się tak: rono ok. 10 rano jem musli z kefirem i jakiś owoc, potem ok 12-1 jabłko, godz. 15 jakiś jogurt, wracam do domu i wrzucam w siebie jakieś kanapki.

Płeć: Kobieta

Wiek: 25

Waga: 58

Wzrost: 153

Obwód klatki: x

Obwód ramienia: x

Obwód talii: x

Obwód uda: x

Obwód łydki: x

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: x

Aktywność w ciągu dnia: siedząca praca, wracam do domu i wieczorem 3-4 razy w tyg siłka

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłka 3-4 razy w tyg. pprzez ok. 40 areoby (np. step lub bieganie)

Odżywianie: nie jadam obiadów z braku czasu

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej: ok. 4 razy w tyg

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l-karniyna(na mnie nie działa)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie wiem

Stosowane wcześniej diety: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zacznij jeść, wtedy możemy rozmawiać.
wszystko masz w pogrubionych postach u góry strony.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Tylko że jak zaczynam jeśc to tyję i to bardzo. Obiad mogę zjeść ok. godz 18 ponieważ o 17 kończe pracę ale to za późno, ponieważ jak idę na siłownię to jest godz 19-20-więc mamy tu zbyt krótką przerwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zależy co będziesz jadła.
jak się głodzisz miesiącami, a potem obiadasz jak głupia to tak jest.
posiłek o 18, siłownia o 19:30...starczy
po siłowni trochę węgli i białko, od biedy samo białko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
A jak to jest. jakiś czas temu miałam przyjemność rozmawiać z dziewczyną która uprawi fitnes. Jej teoria na temat odżywiania była taka że powinnam wogóle wyeliminować z diety nabiał, pieczywo tak ale tylko żytnie. Czego powinnam unikać a co mam w takim wypadku jeść....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
A jak to jest. jakiś czas temu miałam przyjemność rozmawiać z dziewczyną która uprawi fitnes. Jej teoria na temat odżywiania była taka że powinnam wogóle wyeliminować z diety nabiał, pieczywo tak ale tylko żytnie. Czego powinnam unikać a co mam w takim wypadku jeść....ile razy w tygodniu powinnam ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ciekawa teorie miala ta dziewczyna, moze byla alergiczka Jezeli cos eliminowac to slodycze, biale pieczywo i tym podobne smieci, ale dlaczego nabial?, pewnie jest wyznawca teorii ze od nabialu sie puchnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
niektórzy puchnął.
a niektórzy mają szczęście.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1040
Ta dziewczyna co ci doradzała aby nabiału nie jeść miała racje, a to dlatego że duża ilość laktozy u kobiety zamieniana jet w tkankę tłuszczową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Z pewnością czytałeś o tym w takich opracowaniach jak to?
http://www.jacn.org/cgi/content/full/24/suppl_6/537S


Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-12-13 20:16:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto doradzi w sprawach posilku i kcal?

Następny temat

17 lat , i co propnujecie

WHEY premium