SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL - KOREKTY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
1. WIEK:20
2. WAGA:87
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:129
-udo:
-talia:89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko:3/3,5
-węglowodany:4-6
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:meta solo/wino , prop z boldem
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: dobre mieso
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:5/6 miesiecy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): -
13. STAN ZDROWIA: dobry / badania do tego tematu wrzucę w wtorek, w poniedziałek się wybieram
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: jest b.dobrze <skromny> :)
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam pocieszne mordeczki ;) odzywałem się już do Was z prośbą o rozpisanie i doradzenie odnośnie cyklu który planowałem, pierwotnie w planach był
1-14 enan 300mg e4d
1-12 deka 300mg ew
10-16 wino 30mg ed

HCG 5x 1000j eod w połowie cyklu i 5x 1000j eod pod koniec tak zeby je skończyć bić 3 dni przed sremami i na sremy wejść odrazu po winku

Planów w zasadzie nie muszę zmieniać, chce głośno pomyśleć przy obecności mądrzejszych ode mnie (miałem lecieć na prolo z jelfy, ale chyba sobie ją odpuszczę bo nie mam 100% pewności =ZDJECIA DOPING= tam jej zdjęcia (ostatnie posty)). Mam dostęp teraz do zapasów phoenixa - cypi/enan/mix/prop/deca/npp lub malaya / wino scantel oral, czekałem do początku nowego roku obywatele zapewniali że będą zrzuty z czymś lepszym ale nic w tym temacie się nie rusza. Jestem ciekawy co zaproponujecie i oczywiście w trakcie się podepnę. Chciałbym zobaczyć czy zgodzi się coś z moją wizją, lub ktoś żuci jakiś ciekawy pomysł ;) Dodam, że wszystko mam na miejscu pod ręka, jak wspomniałem w ankiecie, zrobię badania przed, we wtorek odbiorę wyniki i jak będzie wszystko dobrze to zaczynam bal ;) postaram się też dla większej motywacji udekumentować ten czas i pochwalę się na końcu

14-18 tyg





Zmieniony przez - romekromek w dniu 2013-01-04 17:40:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93298 Napisanych postów 362804 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664175
ale jakie jest pytanie?cykl masz rozpisany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
zamiast tej prolki dał bym mix z malaya -- a co do cyklu to wlasnie jakie pytanie bo mozna jeszcze tu pokombinowac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
chodzi o to, że miałem juz pewien obraz ustalony i byłem na niego zdecydowany ; plany uległy zmianie, mam pod ręka teraz środki których wcześniej nie brałem pod uwagę, ale które cały czas są w grze -jw- i chciałbym coś ułożyć konstruktywnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
więcej środków Ci nie jest potrzebne, rób tak jak zaplanowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
Temat był zakładany na szybko, i fakt z tego co widzę nie doprecyzowałem dobrze, pierwotnie w planach był enan z deca i winkiem do 16 tyg jak widać na górze, lecz środek na którym miałem to robić okazał się dość wątpliwy i z niego zrezygnowałem (JELFA PROLO), wypisałem wyżej firmy i 'rodzaje' do tego czego obecnie mam dostęp. I z tego można coś wykąbinować, oczywiście mogę polecieć tak jak planowałem tylko z zastosowaniem 'innego' srodka tj. enan z deca, ale jak się jeszcze nie odpaliłem a lubię mieć wszystko dopięte i doprecyzowane na ostatni guzik, dlatego napisałem ten temat, może jakiś mix z npp? Ja nic nie sugeruje tylko głośno myśle, i rozważam różne możliwości z którymi mam nadzieje mi pomożecie :) myślę, że teraz już wyjaśniłem o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
bierz phoenixa. zazdroszcze ze jeszcze to mozesz miec.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tescie z phoenixa powinny dzialac dobrze, chociaz dupa moze bolec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niepolecam susty malaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
W polskich realiach trzeba było zapytać o wybór środków Przejrzyj tamten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
cypio phoenixa mi nie przypadło do gustu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ropa w strzykawce foto?

WHEY premium