SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL NA MASĘ - ZESSTAW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
Witam Serdecznie szanownych forumowiczów .
Właśnie skończyłem cykl na najnowszym Xpandzie + Megabol 737 .
Teraz 2 tyg przerwy na regeneracje . Planuje zaczęcie drugiego Cyklu i myślałem nad zestawem Xpand + Białko Vitafit ( 80% ).Czy to dobry zestaw ? Zastanawiam się czy zamienić Xpanda na jakiegoś innego mocnego stacka , dodam że na takim Xpandzie mogłem ćwiczyć mocno 3h (Daje Energie) . Chodzi mi oto czy jest jakiś inny równie mocny stack bez kreatyny który daje taką energie jak Xpand, bo na kreatyne staż mam za mały , pozatym wyskakują po niej pryszcze .
Wiem że takie tematy już były ale nie chodzi mi ani o najlepszy ani o najtańszy tylko stsunek ceny do jakosci ( ok 100-120 zł ).
Czy w tej cenie dostane coś równie mocnego bez kreatyny ?
Za odpowiedzi oczywiście lecą Sogi .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9871
nie wiem czy są w ogóle inne smaki WF, ale np GreenMagnitude jest jabłkowy - niezły, Purple Wraath też ma alternatywe dla Lemona. Szukaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
a wiesz do czego sluza bialka i gainery?
niestey dzial odzywianie sie klania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
Białka i Gainery to uzupełnienie diety, ale zostawmy to chodzi mi głównie o tego pobudzacza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
poza tym od kiedy xpand nie ma kreatyny?

wf/noz IV/vasobolan
ale nie wiem po co Ci tego typu suple
zrób najpierw jak radził kolega, ułóż dietę i poczytaj trochę

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-20 12:37:06

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
No to dla twojej wiadomości dietę mam , czytam to forum prawie codziennie . Źle napisałem pytanie , chodziło mi o mocnego stacka bez kreatyny , chce zamienić xpanda właśnie dla tego że on ma kreatyne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
jak byś tak codziennie czytał to byś się orientował, że jest wyszukiwarka a poza tym codziennie pojawiają się takie pytanie
diety na bank nie masz jak robisz cykl na białku

boostery no bez kreatyny:
vasobolan, white flood, noz IV
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_White_Flood-opis25916.html
https://sklep.sfd.pl/Nutrabolics_NOZ_IV-opis3451.html
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Vasobolan-opis3613.html

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-20 13:18:27

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
Nie robie cyklu na białku , brałem przez 2 miechy tego Xpanda przed treningiem tylko a Gainera miałem jako uzupełnienie diety . Białko chciałem wziąć jako dodatek do cyklu bo brakuje mi białka w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Jeżeli chcesz jakiegoś stacka który zawiera kretę to odczekaj min. tyle co trwał poprzedni cykl a jak chcesz coś teraz bez krety to np. White Flood...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
No właśnie o coś takiego bez krety mi chodziło . Ale czy to jest tak mocne jak Xpand ? I ktoś to testował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
Dobra,Czytałem opinie WF daje nie złego kopa , Dzięki za odp , Sog dla ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9871
jeśli chodzi o kopa to WF > Xpand. Xpand to różne formy kreatyny, ciężko mówić żeby on w jakikolwiek sposób kopał, chyba, że XpEnergized.

ps. uważaj na smak cytrynowy white flooda - wiele róznych piłem w życiu rzeczy (m.in. starogardzką czy obrzydliwe zioła na ból żołądka) ale czegoś tak ohydnego jak cytrynowe produkty Controlled Labs nigdy, za każdym razem popijam 200ml odżywki litrem wody, a zdarzało mi się zbełtać ;]

Zmieniony przez - _SCOTTIE_ w dniu 2010-06-20 21:57:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miechów - 5 kg, czas na odzywki : ) tylko jakie ???

Następny temat

6 miechów - 5 kg, czas na odzywki : ) tylko jakie ???

WHEY premium