SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 305977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
j/w w tej cenie nic lepszego nie ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
1) Cel: poprawa skoczności, szybkości, siła i rzeźba

"siła, masa, rzeźba!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
1) Cel: poprawa skoczności, szybkości, siła i rzeźba
2) Olimp Creatine megacaps , Olimp Gain Bolic 6000
3) Basket grałem 10lat , teraz różnie siatkówka piłka nożna ,
4)
5)Nic wcześniej nigdy nie brałem
6) jak i z czym brać creatyne? przed czy po posiłku ?? ile i czy przed treningiem czy po ? ( nasiedziałem sie juz tyle na tym forum i jest tyle różnych wersji że już sam nie wiem co i jak z czym sie je;/ )
7) Studiuje na AWFie wiec ćwicze prawie codziennie, poza tym jetem sędzią koszykówki wiec 2-3 razy w tygodniu zapieprzam 40 minut na tym boisku za piłką, dodatkowo : jade 5 tydzień Treningu plyometrycznego na wyskok , 4 tydzień 6 weidera ( marzy mi sie sześciopak) , zacząłem trening 100 pompek w 6 tygodni ( juz zrobie 50) i trening podciągnięć .
Dieta : dużo owoców jogurtów naturalnych i serków .

"siła, masa, rzeźba!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21850
jaką przedtreningówke polecacie?
może być z kreatyną lub bez najwyzej dokupie 300g vitalmaxa osobno
ważne żeby nie zawierała 1,3
do tej pory było tego trochę ostatnie 2 razy był shotgun z czystym sumieniem moge polecic, ale nie chcę go brac po raz kolejny tymbardziej że łącznie brałem go juz 3 razy
chciałbym się zmieścić w 120-130zł
dzięki za odp



Zmieniony przez - dzejsson w dniu 2011-12-07 10:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Robertowy - Twoja dieta nie nadaje sie do niczego
kreatyne dawaj 5g dziennie przez jakieś 3 miesiące - bez zadnych dodatków - i koniecznie odwiedz dzial 'odzywianie'


dziejsson
dołóż pare groszy i kup white flooda skoro shotgana już jadłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
1) cel: masa + siła
2a) nazwa produktu/produktów*:Monohydrat, No xplode, Horse power, Vasobolan
3) staż:3 lata
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego:ponad pół roku
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:monohydrat ok jabłczan ok
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: witam mam pytanie co do połączenia tych produktów mam już jeden pomysł proszę o opinie, spostrzeżenia oraz poprawę błędó
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa) nie jestem i nie byłem na cyklu SAA

1. Monohydrat 10tygodni
2. Vasobolan 10tygodni
3. 2tygodnie monohydratu + 10 tygodni No xplode + monohydrat ( 12tyg mono + 10 tyg NO xplode)
4. Przerwa około 12-14 tyg. (chyba że dorzuce coś bez kreatyny np jakiś booster NO)
5 Horse power + mono i tutaj to nie wiem jak dawkować pisze max 8 tygodni nie wiem jak to rozpisać

proszę o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1 cykl na mono ok
po cyklu wrzucasz vaso - tak jak napisałeś
następnie dajesz horse power + mono (hp przed treningiem + 5g mono po treningu)
a po tym mozesz wziasc samego no-xploda

jednak ja na Twoim miejscu robiłbym przerwy od pomperów - wtedy będą lepiej działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
Czy dobrze będzie jak będę brał tak mono + vasobolan + bcaa ?
DT : Rano: 5 g mono na czczo, Przed treningiem: Vasobolan + mono + bcaa, Po trenignu : bcaa
DNT : Rano 5 g mono na czczo .

zastawiam się czy nie wyrzucić kreatyny z przed treningu i nie dać jej po . zrobi to jakąś różnicę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dobre dawkowanie
nie ma roznicy czy dasz przed czy po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
Czołem, kolejne pytanie ode mnie - powoli dobijam do 6 tygodni od pierwszego cyklu, więc wypadałoby zawczasu ogarnąć zaopatrzenie na kolejny cykl (i tak pewnie poczekam już do nowego roku, żeby nie wypłukać wszystkiego na sylwestrze).

1) cel: masa/siła
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania: jack3d/animal pump/xpand/Shock Therapy
3) staż: 10 miesięcy, 1 cykl za sobą
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Szukam jakiejś przedtreningówki kreatynowej do połączenia z mono Universala. Nie brałem wcześniej żadnych boosterów/stacków/umilaczy, więc w sumie coś lajtowego powinno być ok - z drugiej strony nie chcę wywalić pieniędzy na coś, co nie będzie działać. Cztery podane to tak naprawdę propozycje, jak jest coś ciekawszego, to chętnie usłyszę.

I od razu, jak dawkować?

5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Mono Universala, podziałało ładnie (masa+siła), pomimo lekkiego nie trzymania planu treningów.
6) możliwości finansowe: circa 100-150zł.
7) uwagi: brak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium