SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CREATINE MAGNA POWER NOWOSC !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Wg mnie bardziej oplaca sie kupic kre-alkalyn. Jezeli mamy brac 6 kapsow dziennie magna power albo 4 kre-alkalynu to poprostu taniej wyjdzie kre-alkalyn a dzialanie mysle ze bedzie podobne.:)
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
to moze na ciebie działa ale na wiekszosc nic nie daje ,lepiej mono zawsze działa i tani ,wymyslaja cuda nie widy a i tak mono zadzi mozna sobie urozmaic jabczanem choc nie na kazdego działa i cw nie obijac sie ,dla mnie to chwyt marketingowy

Zmieniony przez - konrado9 w dniu 2008-05-06 21:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Małolaty już pewnie pozamawiały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sprobuje Jak wezme sie przekonam czy lipa czy tez sie oplaca pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1462
Witam próbowal juz ktos tego cacka???? I jak to sie sprawuje warto??? I jak to dawkowac czy tak jak na opakowaniu czy moze z rana nadczo 10g i po treningu 10g???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pieczyk111: Witam bralem ,tak jak pisalem Wiec tak wedlug mnie kreta nie jest warta swojej ceny nic a nic!Na mnie lepiej dzialalo zwykle mono z olimpa MC .Co do Magna Power to dosc wolno sie rozkreca nie zauwazylem jakis wiekszych przyrostow masy bo praktycznie nic takiego nie mialo miejsca troszke sila do gory i wytrzymalosc ogolnie nie polecam ZWYKLE WYWALANIE KASY W BLOTO! Ja od nastepnego cylku pojade na Kre-alkalynie i ta krete moge ci polecic z czystym sumieniem POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
matisse produkt jest już dostępny w blistrach...

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Ziomki ode mnie z silowni to wp.....laja i sobie chwalą. Efekty jak na to, że to ich ze 40 cykl kreatynowy to naprawde b.dobre. Generalnie dla tych ktorzy maja kase i chca ja wydac we wlasciwy sposob dla tych co jej nie maja to mono i wio

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
zrobiłem na tym cyklona i 65zł za 120caps na pewno nei warte, ja mailem za 120zł 3 opakowania... Moje dawkowanie bylo 2x4kaps w DT i DNT, nie zanotowalem roznicy w porownaniu z mono moze nie zalalo az tak woda, ale laczylem z vaporem wiec cos tam widy zostalo

Za 120zł czyli 3 opakowania - cykl ok. 45dni to lepsze wspomnienia mialem po Green Magnitudzie i 20zł w kieszeni

Dołaczam jeszcze fotke po 45dniowym cyklu :

https://www.sfd.pl/Tylko_dla_Najlepszych_-_Vol.3_-_Reaktywacja-t442865-s99.html

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-12-03 17:25:43

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Mam 15 lat nigdy nie ciczyłem ani nie brałem kreatynki. Mam w domu mam sztange 3 kg i czasami chodze na ławeczke do kolegi ,wiec kupiłem ta kreatynke.Efekty są niezłe z okolo 40 kg podnosze 46 i 29 w bicu (nie śmiac sie :P).Do tego popijam żeńszenią i żelazem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon + mono

Następny temat

Kreatyna a staż - czyli dlaczego nalezy poczekać.

WHEY premium