SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CREAKIC rano a pozniej ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
Witam ....mam pytanko...a wiec zakupilem sobie kreatynke CREAKIC firmy muscletech i napisane jest na opakowaniu ze trzeba brac 2 razy po 3 tabletki na dzien w dni treningowe ranno na czczo i po treningu a w dni nietreningowe na czczo i potem obojetnie jka chchesz tylko moje pytanko jest..czasami jem sniadanie i od razu ide na silownie rano bo pozniej praca czyli wziasc od razu po silce drugi raz ta kreatynke ??

" ...Only God Can Judge Me... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
po siłce wal

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Tak po silce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
mozesz ale nie musisz... ona jest jeszcze w organizmie, jesli ta przerwa nie jest dluga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
pierwsza kretka okolo 8:30 pozniej sniadanko 9 silownia o 9:30 i jak kretke wziasc po silowni od razu powiedzmy o 11:00 ??? jak wezme ja drugi raz to co z reszta dnia ??? I JESZCZE JEDNO PYTANKO JAK SIE MA KREATYNKA DO HYDROXYCUT???

" ...Only God Can Judge Me... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
HYDROCYCUT...supplying 300mg of coffeine??? nie pije kawy i coca coli co juz zmniejsza poziom kofeiny w moim organizmie tylko co do tego hydroxycut ?? nie jestem na cyklu tylko jem sobie to codziennie po 2 rano na czczo i przed silka na wiekszego powera...

" ...Only God Can Judge Me... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Mozesz brac kreatyne po treningu albo potem ale ja bym jednak bral po. Co do Hydrocycut to mozesz brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1300
Czesc wlasnie dzis zakupilem CREAKIC muscletech jestem ciekaw efektow. Oczywiscie bez odpowiedniej diety cudow tez nie mozna wymagac. Napisz mi cos wiecej jakie osigi po tym sprzecie. Do tego dokupilem glutamine, super pump, aminokwasy rozgalezione i oczywiscie przy standardzie 2 wiadra gainera. pozdrawiam Wallington New Jersey -- pozdrowienia dla POLAND

Grzecho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4322
i jak po tej kretce zadowolony jestes powiedz coS :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1300
Czesc! Dzisiaj zaczalem pierwszy dzien takze nic nie moge napisac oprocz tego ze dobrze sie lyka. Zobaczymy jakie efekty,- dla mnie to oczywiscie suplement podstawa jest dieta. No ale fakt faktem powinienem czuc pape i sila rowniez wzrosnie (mam nadzieje) Zobaczymy narazie poczatki - po 2 tygodniach opisze pierwsze "wrazenia". pozdrawiam

Grzecho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4322
napisz do mnie gg 1572522 mam pare pytan :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac ...?

Następny temat

węglowodany w proszku

WHEY premium