SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CP+low-carb+HST-jest sens?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10328
Czesc, czy jest sens zrobic sobie cykl 2xCP na diecie low-carb z treningiem HST? Zalezy mi glownie na jakosci masy a nie na ilosci. A moze zrobic sobie inny cykl?

Miami Vice!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
temat bardziej nadaje sie do odzywki i suplementy lub odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10328
No nie wiem bo tam ostatnio strasznie tepia za pytania zwiazane z CP

Miami Vice!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
po 9gram CP przed tenrigiem i 9 po do tego w nietrneingowe 9 rano i 9 wieczorem na czczo najlepiej

dietka low carb do hst jak najbardziej i cp tez dobre polaczenie


Jakos masy bedzie ok tylko wolniej mase zrobisz za to nie bedziesz tyle tluszczu nabieral co normalnie

Ja chcialem kiedys na low carb wejsc ale wprowadzenie robilem takie jak n ckd i sie nie udalo

Powodzenia

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10328
Zawodny dlaczego sie nie udalo? Nie rozumiem. Ja na low-carb przeszlem zaraz z ckd to zle cos zrobilem? Czytalem zeby zachowac odstep iles tam godzin miedzy porcjami CP wiec czy branie przed i po jest dobrym rozwiazaniem? A tak wogole to SOG

Zmieniony przez - Scratch_ w dniu 2005-10-11 21:38:45

Miami Vice!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie pasowaly mi proporcje BTW jakie trzeba trzymac na low carb


Mozesz tez brac cp rano i po treningu, jak wolisz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10328
Ale to nie oto chodzi co ja wole tylko co bedzie lepsze. Producent chyba nie bez powodu napisal zeby porcje byly rano i po treningu oraz zeby zachowac 8 godzin odstepu miedzy porcjami.

Miami Vice!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
IMHO, organizm nie wykorzysta 2 daweki w krotkim czasie i troche sie pozbedzie nie korzystajac z tej 2-giej. jesi 2x dziennie to w/g mnie nie ma lepszej opcji niz co 12 h. jedna przed treningiem a druga za 12h. jesli trening np o 1900 to nast o 0700 rano. troche lipa jesli jedna dawka wypada w środku nocy :P mozna np po przebudzeniu a druga za 12h, bo chyba nikt nie spi 12/12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MP na igelicie: Małysz broni tytułu

Następny temat

Prosilownia -zapraszam !

WHEY premium