SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO ZROBIC JAK JESTES W CIEZKIEJ SYTUACJI W UK TIPS AND TRICKS =]

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
spoko ale nic z tego bo cie nie lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja poprosze dużo efedryny,nie wałowana omke,benefity leyusa i przywrócenie kary śmierci w Polsce,da rade załatwić??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Najpierw to walić na priv a teraz to nie lubisz, zaczęło się tak pięknie a skończyło jak zawsze :o

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
Świetne rady, jestem tu nowy i takiego forum jeszcze nie spotkałem.

Jak ktoś chce szuka sposobów jak ktoś nie chce szuka powodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaj i spamój z nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
nastawiam się bardziej na konkretną rozmowę na zasadzie''wiem bo sprawdziłem'' nie ukrywam że jeden użytkownik wybija się w tym temacie

Jak ktoś chce szuka sposobów jak ktoś nie chce szuka powodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden użytkownik był bezdomny i dalej się nie odzywa, mam nadzieję że u niego wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
bezdomy ? grubo !

Jak ktoś chce szuka sposobów jak ktoś nie chce szuka powodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no tez nie wiem co z Mico. Od wiekow go tu nie bylo. Ale jakby dalej byl to pewnie by do nas pisal z biblioteki a teraz pewnie pracuje potem pije i wyrywa laski to nie pisze wiec strzelam ze wszystko z nim ok.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zamieszki

Następny temat

zebranie na charity na ulicach

WHEY premium