SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO ZROBIĆ BY UROSNĄĆ DO 190 cm ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 508


Prosze powiedzcie co oprócz genów może dać szybki wzrost organizmu wzwyż
bo próbowałem zwisów na drążku ale efekty są marne i podciąganie daje tylko do tricepsów a do wzrostu nic !!! Jakie produkty bądź odżywki mi proponujecie?? albo jaki zakres ćwiczeń ?? Prosze o poady z góry wielkie dziex!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12384
Z legalnych środków może ci pomóc tylko glutamina brana po około 10g przed snem,podobno tak ją stosują podczas kuracji hormonem wzrostu(ale niewiem czy to pomaga a szczerze to w to wątpie).I to jest właśnie odpowiedz na twoje pytanie tylko hormon wzrostu może ci pomóc jeżeli nieprzerażają cie skutki uboczne oraz to co moze ci sie stać jak trafisz na zanieczyszczony towar.Proponuje zebyś założył posta z tym pytaniem w dziale Doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poszukaj oi ćwiczeniach wpływających na wzrost hormonu wzrostu i podobno z odpowiednim tetnem jak się ćwiczy to też podnosi hgh oraz dostarczaj odpowiedniego budulca a tak to wszystko to genetyka

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zalezy ile masz juz tego wzrostu i ile jaki wiek?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
ja ci odpowiem :)

moze ci pomóc jedynie "CUD" oraz "hormon wzrostu" oraz "insulina". No. Hormon wzrostu poza jego wysoką ceną , to jeszcze zostają skutki uboczne (od "błachych" np: nierównomierne rośnięcie kończyn, do śmierci)
Możesz też spróbować insuline. Znajlepszy wspomagacz do rośnięcia i wogóle do rzeźby. Tylko ze ja znam mało osób co to wzieło i przeżyło :)

"Nadzieje umiera zawsze na Końcu"

www.instalatorstwo.neostrada.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
oj chłopie ty to masz problem, ale mam radę, módl się bracie, gorąco się módl hehe

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
polam sobie nogi bedziesz mial 2 cm wiecej jak sie zrosna

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
codziennie rano i wieczorem rozciaganie, pij wapno, witaminy z grupy B, pozatym z cwiczen powodujących większe wydzielanie hormonu wzrostu to przysiady, a nawet slyszalem ze martwe ciagi, tyle ze cwiczenia te przy okazji "miazdza" twoj kregoslup zmniejszajac odleglosc pomiedzy dyskami ale wg mnie nie jest to kwestia wiecej niz 1- 1,5cm. Napewno nie hamuja one wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
no z tym łamaniem to prawda założą ci takie obręcze i kilka cm przedłużą, ale chyba nie jesteś az tak pieprznięty

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Eee... to zalezy od tego czym teraz mozesz sie pochwalic i czy zamknales juz proces wzrostu kosci. Jesli masz 18 lat i 160 cm i to na cuda nie licz.

Radze to zaakceptowac bo inaczej schizy bedziesz lapal. Niektorzy jak stoja na portfelu maja duzo wiecej niz 190

Nie wzrost sie liczy, mozna nadrabiac!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1493
Madejowe łoże ale nie wiem nie probowalem


pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rowery do spinningu

Następny temat

Babcina dieta ;)

WHEY premium