SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO WYBRAĆ......???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
Witam wszystkich znowu zastanawiam się przy dobraniu supli....Narazie napisze cos o sobie moj trening opiera sie głownie na robiieniu masu teraz wlasnie chce jeszcze troche nabrac masy a pozniej troszke definicje....Przy braniu supli planuje trening 4 dniowy....obecnie mam 3 dni.Mój staż ok 3,5 roku.Diete staram się trzymać o ile jest mozliwe.Mam za soba 3 cykle kreatynowe 2 namono i ostatni robiony w listopadzie-grudzień na KA+TCM (zadowolony).Prosił bym o pomoc w jaka kreatynke teraz zainwestować zostało mi jeszcze carbo + sp80 +ZMA apteczne +witaminki oczywiscie wiec bede sobie do tego jadł do uzupełnienia diety. Czekam na propozycje i o ile by to było mozliwe ile g musiał bym kupić żeby starczyło na solidny cykl i jakie najleprze dawkowanie.(przejżałem juz pełno postów ale tyle tego jest ze naprawde nie wiem do końca w co zainwestować)POZDRAWIAM WSZYSTKICH I CZEKAM NA PORADY .............(przepraszam za błędy jeżeli takie sie pojawią ale kiepsko z tym akurat u mnie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Ile masz $ na krete?

jeżeli byłeś zadowolony z cyklu TCM+KA możesz go spokojnie powtórzyć.

pozdr.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2007-02-26 22:12:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
kurcze no w sumie mogł bym powtórzyc ale wolał bym cos nowego przetestować czego jeszcze nie brałem....a ile chce przeznaczyć nie mam określonej kwoty aczkolwiek nie chciał bym bez sensu wydać pieniądze nikt chyba zreszta by nie chciał .....:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Może XP??

lub NitroII??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
zastanawiałem sie włąsnie nad XP tylko nie wiem co do tego żeby miało ręce i nogi.Bo 2puchy XP to już jest jednak wydatek dość duży ......Co byś mi proponował do Xp.....??i ile bym musiał kupić 1 Puche XP + ile czego.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Powiedzmy mały CP do tego XP?

akurat by było towaru na 50 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
no powiem ci ze tez sie zastanawiałem nad takim rozwiązaniem poczekam jeszcze moze na inne propozycje ale ta wydaje sie sensowna ...a w jakich dawkach proponował byś brać??????

Zmieniony przez - andrewipaj w dniu 2007-02-27 20:48:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
j/piter rozwiazanie xp+male cp jest najlepsze w Twojej sytuacji
mailbys dobry cykl na 7tyg,
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
cp 9 g rano ,xp 20 przed treningiem

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
tylko nieiwem jaki XP kupić czy

Dymatize XPAND Energized czy
Dymatize XPAND co radzicie???


Zmieniony przez - andrewipaj w dniu 2007-02-27 22:01:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
ja bym spróbował XP Energized i jechał tak:

DT- rano CP, przed treningiem XP, po treningu CP [choć może bez tej CP po treningu]
NT- rano XP, CP w porze treningowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty Kreatyny

Następny temat

Start CO zakupić

WHEY premium