SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO POLECICIE ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Witam mam 18 lat okolo 162cm wzrostu i okolo 55-60 kg wagi. Nie wygladam na chudziutkiego ani na pulchnego taki w sam raz.
Zaczołem cwiczyc ostatnio i chcialem zwiekszyc swoje mieśnie aby lepiej wygladały i aby cwiczenia byly efektywniejsze. Chcialbym jakies odzywki tabletki itp. tylko nie podrobki i co dzialaja. Cena tez nie musi byc najdrozsza Bardzo bym prosil o pomoc tych ktorzy juz to robili i pisza to z wlasnego doswiadczenia lub od kogos znajomego co polecal. A no i oczywiscie prosil bym co sie je przy takim czyms itp. Jak cos to proszę o linki gdzie mogę dany produkt zakupic :)
Z góry dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Nie chodzi mi tutaj o zwiekszenie swojej masy ciala lecz zwiekszenie mieśni i uksztaltowanie jej mase ciala mam ok i raczej nie musze jej zmieniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8235 Napisanych postów 150067 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187801
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html]] 

nie da sie zrobic miesni i utrzymac taka sama wage ciala.
to normalne, ze waga rosnie jak rosna miesnie.
poza tym potrzebujesz tylko racjonalnego odzywiania, a nie proszki i tabletki na tym etapie.
wypalnij ankiete.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X-pand+mono-porada

Następny temat

Stack - co do tego

NutLove