SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO MYSLICIE O TYM ZESTAWIENIU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
witam wszystkich i prosze o pomoc. mam 28 lat 190cm i waze 70kg :) zaczelem teraz cwiczyc i chce przybrac ok 10 kg wagi i troche wygladu dla siebie (mam zone i 3 dzieci). dostalem propozycje zestawu(na 2 miesiace):
FITMAX® MASS ACTIVE(gainer) 20 - 4kg
OLIMP DOMINATOR ANTICATABOLAN 120kaps*2
Biogenix Pro Longatum 750g*2(na noc)
OLIMP KRE-ALKALYN 2500 MC 120*2 lub OLIMP CREATINE MAGNA POWER 120 kaps *2
co myslicie o tym zestawie koszt tego to ok 500zl
nie mieszkam w polsce i zostanie mi to wysłane paczka wiec chcialbym miec dobry komplet

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak:)

Wiek: 28

Waga: 70

Wzrost: 190

Cel cyklu: masa ok 10-15kg

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : --

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: --

ilość dni wolnych od kreatyny: --

przewidziane finanse na cykl: 500zł

uwagi i sugestie: macie cos lepszego dajcie namiary na siebie

Staż treningowy: 1 mc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 671
Gainer zamien na mutant massa
OLIMP DOMINATOR ANTICATABOLAN 120kaps*2
Pro longatum na noc?Lepiej kup system protein 80 na noc,jak juz patrzysz na Olimp,bardziej polecilbym elite 12 hour
Zamiast kre alkalynu wez mono albo jakis stak przed treningiem.jak z kre alkalyn to wez horse power a po treningu walnij anabolic halo albo torrenta z universala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Murinus zlituj sie-pierdoła, za pierdoła. Co ty mu doradzasz? on ma staz 1 miesiac, wiesz co to znaczy?

Kolego suplementy odloz i bierz sie za odzywianie. Przy takim stazu nie wykorzystasz ich, bo efekty beda takie same jak na diecie
Ewetualnie gainer/bialko do uzupelnienia diety. A na noc polecam cale jaja, albo twarog, a nie SP80.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jaki masz bilans kaloryczny w diecie, jaki typ budowy ciala, jaki rozklad bialek/wegli/tluszczy na kg masy ciala?

wiedz ze masa rosnie od dodatniego bilansu kalorycznego, kreatyna, antykataboliki i inne *******y masy asbolutnie nie daja. Na powyzszym zestawie rowniez dorbze mozesz schudnac co przytyc (zaleznie od bilansu).

POki co z suplami bym jeszcze poczekal (za krotki staż)., Ewentualnie zostawil jedynie gainera/bialko

przeczytaj:

https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż_-_czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html

https://www.sfd.pl/Nagie_zdjecia_mojej_siostry-t397858.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 671
O kurde sorry,nie przeczytalem o tym ze miesiac(zaspany jeszcze jestem).W takim razie fakt,poki co dobra dieta i trenuj.Przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
z tym bilansem to nie mam zielonego pojecia o co z tym chodzi pewnie w diecie mam ogromne braki ale jak to policzyc to kolejny rebus. dlatego chcialem sobie troche pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w dziale odzywianie masz w tematach podwieszonych wszystko opisane.

chodzi o to, ze zadne suple nie gwarantuja Ci tego ze przytyjesz chocby 1kg wciagu roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
to co z suplementow polecilibyscie mi na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gainer, bialko, mzb/zma, omega-3,

jak masz problemy z powerem: kawa, zenszen, tribulus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Wystarczy ci na początek dobra zbilansowana dieta , jak na twoj staż 1 miesieczny to za mało na zabawe z odżywkami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
co to jest mzb/zma ????????
i tribulus
????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VENOM oryginal czy podroba

Następny temat

Zestaw na poczatek

WHEY premium