SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO MAM ZROBIC ZE SOBĄ??:((

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349
Witam cwicze juz troche ponad rok mam 16 lat 39 cm w bicepsie max 100 kg na klate w wycisku..mam masy niezle zmienilem trening niedawno ale cos ostatnio słabo mi wchodzi.. nigdy nie bralem odzywek. moj wzrost to 178 cm i rosne..hehe mam zamiar uderztyc francuski metanabol ale wogole sie na tym nieznam i do tego odzywki pozniej i moze w trakcjie..dlatego prosze o po moc co mam ze soba zrobic bo za wolno mi juz wchodzi i musze uzyc wymyslow nauki do tego chyba czas najwyzszy inni naginaja odzywy itp a ja zawsze na sucho ale znudzilo mi sie to POZDRO !!!!!!!!!!!

HWDP ! ! ! ! !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Dział odżywki i doping. Chociaż tego 2 nie polecam wogóle bo to g ó w n o jest i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Czlowieku, ledwie sie opanowalem by Cie nie zbluzgac...
Ale jestes tylko ofiara podworkowych opinii.
Wyciskasz 100kg po roku, masz wiec calkiem dobre predyspozycje.
Po koksie niestety prawdopodobnie:
-przestaniesz rosnac wzwyz
-bedziesz od niego uzalezniony.

Poza tym jak juz musisz koxic to po 2ch latach studiowania koxiarstwa.

Wiesz co masz ze soba zrobic??
Przeczytaj sobie wszystkie artyluly :

https://www.sfd.pl/temat301411/


"Francuski metanabol" , ja nie moge...

Jakis osiedlowy dealer wmawia Ci te brednie ze po roku czas sie pokuc?
Oni chca na Tobie zarobic i tyle, nie daj sie zrobic w balona.

Slyszy sie pozniej na silce jak sie chwala ze komus HMB sprzedali jako mietka... a sustenon jak deke .. albo jak komus perfidnie wciskaja ze przeterminowany tesc ma dodatkowe pozytywne wlasciwosci, jak wino albo kwasne mleko..

Specjalnie biora takich co jeszcze maja postepy bo bedzie "dzialalo" na zasadzie efektu placebo, i to silnego placebo....


Jak juz sie oczytasz to wroc po dokladke!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"bo za wolno mi juz wchodzi i musze uzyc wymyslow nauki do tego chyba czas najwyzszy"

Bez urazy, ale taki tekst powinien zostać nagrodzony medalem z kartofla jako jeden z najgłupszych tekstów roku.

Masz rację, 16 lat to nie tylko "czas najwyższy" na koks. To właściwie już trochę za późno nawet. Najlepiej zaczynać ćwiczyć już w wózku - rozpiętki grzechotkami. A koks to tak w przedszkolu, żebyś w wieku 10 lat wyciskał przynajmniej 160kg. Potem w wieku 18 lat masz wyniki jak Pudzian i 476 na ławie. 20ki nie dożyjesz, ale w sumie po co? Przecież "jest ryzyko jest zabawa".

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
możliwe że uratowaliście właśnie jednego chłopaka spośród tysięcy innych ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A to ciekawe..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1101
Jak to przeczytałem to myślałem, że spadne z krzesła. Jeśli to nie jest jakaś prowokacja rodem z onetu to żal mi ciebie. Bo jedynym wytłumaczeniem dla tego co piszesz jest masa gówna jaką wcisnęli ci ludzie (kumple z osiedla, z twojej wsi itp.)którzy cię otaczają.

Jeśli masz coś w głowie to przestań zawracać sobie głowę ******łami i weź się do roboty bo wierząc w to co piszesz to masz predyspozycje do dobrych wyników o jakich wielu marzy.

Żadnych koksów przy takim stażu, wieku i wynikach jakie osiągasz! A jeśli nie myślisz o uprawianiu sportów siłowych zawodowo to wogóle nie powinieneś tego brać! Nie daj się wciągnąć w ten syf... (to moje prywatne zdanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
powoli Ci wchodzi a po roku masz 39 w obw ramienia i 100 kg wycisku na klatke.


to naprawde powoli Ci to idzie, innych po roku zarywa 60 kg na serie na klatke.

nie bądz głupi.
Po koksie juz Cie nie ruszy- chyba ze uderzysz w coś mocniejszego, przestaniesz brac- spadnie tak szybko jak przyszło- a nawet więcej.

tak jak moj znajomy w szczytowej formie miał szanse startować w powaznych zawodach, jednak problemy zyciowe się zaczeły, przerwał treningu na miesiąc, później chciał trenować juz bez koksu, ale staczał się coraz bardziej- teraz jest mniejszy o 5 kg niz przed braniem koksu.

moze to Ci coś uświadomi a jak nie to baj.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Szkoda, ze kolega juz sie pewnie nie odezwie. To jest jakas prowokacja czy po prostu totalna glupota?!
"rozpiętki grzechotkami"-hehehe
Co do falszywek to kumpel sprzedal kiedys jakims kolesiom grudke. O przepraszam karme dla psa zawinieta w sreberko! Tez mozesz zostac tak oszukany.

Zmien trening
Diete
Jest tyle odzywek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
moj kumpel zawsze sprzedawał dekstroze albo słodzik jako kreatyne

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mieszać ze sobą cele treningu? (masa<->siła)

Następny temat

Trening dla mnie co i jak...

Wiecej