SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CM3 + BCAA GFORCE + BIAŁKO WHEY 100

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 570
Siemanko. Mam pytanko odnośnie suplementacji, wszystkie sa z trec nutrition.

W dt biore cm3 na czczo 5g i po treningu 5g, bcaa przed i po treningu i białka 30g tak do godziny po treningu.

W dnt biore cm3 na czczo 5g i w godz około treningowych 5g, bcaa na czczo i przed snem, białka 30g też na czczo.

Wiadomo jeszcze sa wit. i min. + kwasy omega i dopięta dieta: bałko 220g, wegle 460g i tłuszcze 110g

ćwiczę 3x w tygodniu

Czy takia suplementacja może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
osobiscie bcaa podarował bym sobie w dni wolne,
bialko na czczo w jakim celu? nie masz bialka w pierwszym posilku czy jak?

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-01-25 23:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3008
W dnt 5g kreatyny wystarczy.Bcaa jak wyżej w dnt daruj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 570
Białko zajadam rano bo tak mi wygodnie, wstaje i wypijam a później jem śniadanie. No to w takim razie białko będę zajadał tylko po treningu bo w sumie diete mam dopiętą tak na 90%. Bcaa wywale w dnt a i krete w te dni zmniejsze do 5g i będzie ok ;) Dzięki za podpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Ja tez uzywalem zaraz po przebudzeniu bialko, nie bylo duzo, raptem 30g ISOLATE 100, mialo zapobiegac ranne katabolizmowi, ciezko mi powiedziec czy ta opcja sie sprawdzila czy nie? Obecnie na czczo uzywam aminokwasow, ale tez krece zaraz po tym aeroby, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak czy siak, wpc rano bym nie uzywal, ale wpi warto sprobowac.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i carbo

Następny temat

Czy geiner będzie dobrym rozwiązaniem?

WHEY premium