SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLOMIPHENE CITRATE NIE DZIAŁA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5256
Ja posiadam natomiast serie na blistrze 3909/09/12 łykał ktoś to już?a tak na marginesie to posiadałem takie z kropkowanym lotem itd.i nie z kropowanym ale nie wiem czy to ma większe znaczenie!Bo jak tak zaczniemy drążyć to w koncu wszystko będzie podróbą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
sa podroby wszystkiego, poza tematami niszowymi - byc moze arimidexu nie waluja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Co za bzdury!!!!!!!!. Nie ma tu nic sensownego, jaki cykl, w jakich dawkach, jakie środki. Odblok przez 3 dni clomifenem 50 mg. BEZEDURA!!!

Nie podskakuj, bo się przewrócisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
nie bzdura tylko problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Komunikacja poza werbalna kuleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
watcher, tak przy okazji to pochwal sie co bierzesz, bo ja po dymku nawet tak dobrze nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
No fakt pisze, że nie było cyklu, no oki
Sorry ale jeżeli zaczyna się mówić, że odblok nie działa( było już kilka takich postów), to w pierwszej kolejności powinno się opisać cykl, który stosujesz, co i jak, jakie środki, jak długo. Wszystko musi mieć ręce i nogi-niestety wiele nadchodzących sezonów o tym zapomina. Bo od dupy strony to można z dziewczyną zaczynać.
A dla ciekawskich mój cykl:
1-11 Testosteron Enanthate 200 mg E7D
1-10 Deca Durabolin 200 mg E7D
7-12 Stanazol 30 mg EOD
Na odblok(14 dni po odstawieniu enana) clomid 150 mg pierwszego dnia-dawka udarzeniowa
2-10 po 100 mg
11-20 50 mg
Nie za dużo, nie za mało-wystarczy spokojnie

Nie podskakuj, bo się przewrócisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
imo odblok z dupy bo jak juz to clpm lykalbym zaraz po winie lub zaraz po wrzucilbym hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
ja bym wino przeciagnol/przesunol do 2-3 tyg po ostatnim strzale enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
po pierwsze za mało teścia !
po drugie dzień po winie HCG !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTOSTERON><

Następny temat

Przerwa w Treningach Miedzy Cyklami saa

WHEY premium